dTest: Víťaz Eastpak, druhá Rimowa, ďalšie Samsonite

dTest: Víťaz Eastpak, druhá Rimowa, ďalšie Samsonite

Kde nájdete na jednom mieste tie najlepšie značky cestovných batožiny? No predsa u nás v DELMAS. 


Toto tvrdenie najlepšie dokazuje nové číslo časopisu dTest.

Palubný kufre na kolieskach bývajú v čase nízkonákladových leteckých spoločností často naším jediným batožinou. Preto v dTeste vybrali trinásť príručnej batožiny zo všetkých cenových kategórií a otestovali ich ako po stránke komfortu, tak po stránke odolnosti - napríklad simuláciou najčastejších možných nehôd.

Kvalitné kufre možno nájsť tak v kategórii látkových, tak i škrupinových batožiny. Poďme sa však pozrieť na výsledky testov bližšie.

 

Výsledky dTeste

1. miesto: Víťazom testov sa stalo batožina Tranverz od značky Eastpak (nájdete u nás - odkaz), ktoré dopadlo zo všetkých najlepšie vďaka skúškam odolnosti. Môžeme ho odporučiť tým, ktorí hľadajú všestranne pevný kufor, pretože znesie hrubšie zaobchádzanie aj všetky rozmary počasia.

Batožina Tranverz od značky Eastpak

2. miesto: Druhé miesto obsadil kabínový kufor Topas od značky Rimowa  (nájdete u nás - odkaz) so svojím nezameniteľným dizajnom. Pôvodne bola táto batožina s robustnou škrupinou, vyrobenou zo zliatiny hliníka a horčíka, vyvinutá na cesty do trópov; aj dnes však patrí medzi najľahšie a najstabilnejšie radu batožiny vo svojej triede.

Kabínový kufor Topas Rimowa

3. miesto: Na treťom mieste, a tiež v skúškach obsluhy, skončil najlepšie kufor Lite DLX od značky Samsonite (nájdete u nás - odkaz). Najpohodlnejšie sa s ním jazdí a nosí v ruke.

Lite DLX Samsonite

Nasledujúce miesta obsadili ďalšie kufre od značky Samsonite, Delsey alebo American Tourister, ktoré máme tiež vo svojom portfóliu.

Výsledky jediných skutočne nezávislých testov v ČR a SR nás teší o to viac, pretože všetky značky, ktoré obsadili popredné priečky, nájdu zákazníci v našej ponuke.

Neváhajte a objednajte si niektorý z palubných kufrov.Späť na tému Články