dTest: Víťaz Eastpak, druhá Rimowa, ďalšie Samsonite

dTest: Víťaz Eastpak, druhá Rimowa, ďalšie Samsonite

Kde nájdete na jednom mieste tie najlepšie značky cestovných batožiny? No predsa u nás v DELMAS. 


Toto tvrdenie najlepšie dokazuje nové číslo časopisu dTest.

Palubný kufre na kolieskach bývajú v čase nízkonákladových leteckých spoločností často naším jediným batožinou. Preto v dTeste vybrali trinásť príručnej batožiny zo všetkých cenových kategórií a otestovali ich ako po stránke komfortu, tak po stránke odolnosti - napríklad simuláciou najčastejších možných nehôd.

Kvalitné kufre možno nájsť tak v kategórii látkových, tak i škrupinových batožiny. Poďme sa však pozrieť na výsledky testov bližšie.

 

Výsledky dTeste

1. miesto: Víťazom testov sa stalo batožina Tranverz od značky Eastpak (nájdete u nás - odkaz), ktoré dopadlo zo všetkých najlepšie vďaka skúškam odolnosti. Môžeme ho odporučiť tým, ktorí hľadajú všestranne pevný kufor, pretože znesie hrubšie zaobchádzanie aj všetky rozmary počasia.

2. miesto: Druhé miesto obsadil kabínový kufor Topas od značky Rimowa  (nájdete u nás - odkaz) so svojím nezameniteľným dizajnom. Pôvodne bola táto batožina s robustnou škrupinou, vyrobenou zo zliatiny hliníka a horčíka, vyvinutá na cesty do trópov; aj dnes však patrí medzi najľahšie a najstabilnejšie radu batožiny vo svojej triede.

3. miesto: Na treťom mieste, a tiež v skúškach obsluhy, skončil najlepšie kufor Lite DLX od značky Samsonite (nájdete u nás - odkaz). Najpohodlnejšie sa s ním jazdí a nosí v ruke.

Nasledujúce miesta obsadili ďalšie kufre od značky SamsoniteDelsey alebo American Tourister, ktoré máme tiež vo svojom portfóliu.

Výsledky jediných skutočne nezávislých testov v ČR a SR nás teší o to viac, pretože všetky značky, ktoré obsadili popredné priečky, nájdu zákazníci v našej ponuke.

Neváhajte a objednajte si niektorý z palubných kufrov.Späť na tému Články