Fraas

Značku kvalitnách šátiek FRAAS založil Valentin Fraas v roku 1880 v nemeckom meste Wüstenselbitz. Tu sa dodnes nachádza sídlo spoločnosti vrátane skúsených remeselníkov a špeciálnej hlbokej studne poskytujúcej vodu pre bezchybnú výrobu týchto svetovo preslávených šatiek. 

Všimnete si znaku bodliaku v logu značky FRAAS. Ten tu nie je náhodou. Táto vzpurná rastlina je totiž využívaná pri výrobe šatiek ako "hrebeň". Špičky vysušenej hlavy semena tejto rastliny sa skvele hodia k zdrsneniu povrchu tkaniva bez poškodenia citlivých vlákien. Technicky nazývané "Wolfskamm" a prakticky nástroj pre zhotovenie perfektne mäkkého a hebkého kašmíru.

 

Objavte celú ponuku značky FRAAS >>

 

 

Elegantný spoločník pre chladné dni - hrejivý dámsky šál s motívom listov od nemeckej značky Fraas. Dámsky šál Leaf Design 641008
Udržateľnosť

Dámsky šál Leaf Design 641008

Fraas
45.62 €
Skladom
Farebná dámska šatka štvorcového formátu od nemeckej značky Fraas s rastlinnou potlačou. Dámska štvorcová šatka Veggie Print 640002
Udržateľnosť

Dámska štvorcová šatka Veggie Print 640002

Fraas
58.18 €
Skladom
Elegantná dámska šatka s potlačou rastlín a kvetov od nemeckej značky Fraas vyrobená z recyklovaného polyesteru. Príjemný mäkký materiál jemne objíme váš krk, zatiaľ čo dizajnové prevedenie s potlačou kvetov a listov cukety povznesie váš outfit na novú úroveň. Elegantná dámska šatka s potlačou rastlín a kvetov od nemeckej značky Fraas vyrobená z recyklovaného polyesteru. Dámska obdĺžniková šatka Plant Design 640000
Udržateľnosť

Dámska obdĺžniková šatka Plant Design 640000

Fraas
49.81 €
Skladom
Módna dámska šatka trojuholníkového tvaru od nemeckej značky Fraas. Tento mimoriadny doplnok môžete nosiť v rôznych variáciách. Jednoducho si ho prehoďte okolo ramien alebo uviažte okolo krku ako šatku.
Udržateľnosť

Dámska trojuholníková taška 644004

Fraas
66.55 €
Skladom
Nadčasový dámsky šál z príjemného udržateľného materiálu od nemeckej značky Fraas s potlačou vĺn. Dámsky obdĺžnikový šál Wave Design 643003
Udržateľnosť

Dámsky obdĺžnikový šál Wave Design 643003

Fraas
53.99 €
Skladom
Elegantný hrejivý dámsky šál s potlačou kávových zŕn od nemeckej značky Fraas. Dámsky šál Coffee Bean Design 642007
Udržateľnosť

Dámsky šál Coffee Bean Design 642007

Fraas
53.99 €
Skladom
Veľký nadýchaný dámsky šál s dizajnom veľkých kostiek od nemeckej značky Fraas. Dámsky šál 623348

Dámsky šál 623348

Fraas
49.81 €
Skladom
Pánsky šál s podielom vlny od nemeckej značky Fraas inšpirovaný štýlom Bauhaus. Tento šál má všetko, čo je potrebné, aby sa stal vaším najobľúbenejším spojencom v chladných dňoch.

Pánsky šál Bauhaus 628006

Fraas
66.55 €
Skladom
Jednoduchý a nadčasový pánsky šál od nemeckej značky Fraas vás naučí milovať zimu. Šál sa skvele nosí, je ľahký, ale hrejivý, antialergénne a príjemný k pokožke. Jednoduchý a nadčasový pánsky šál od nemeckej značky Fraas vás naučí milovať zimu. Šál sa skvele nosí, je ľahký, ale hrejivý, antialergénne a príjemný k pokožke.

Pánsky šál 627242

Fraas
58.18 €
Skladom
Ľahký a hrejivý kockovaný pánsky šál od nemeckej značky Fraas. Je vyrobený z materiálu Cashmink®. Všetky doplnky z materiálu Cashmink® sú certifikované podľa Öko-Tex Standard 100 a vyrobené podľa nemeckých noriem kvality. Ľahký a hrejivý kockovaný pánsky šál od nemeckej značky Fraas. Je vyrobený z materiálu Cashmink®. Všetky doplnky z materiálu Cashmink® sú certifikované podľa Öko-Tex Standard 100 a vyrobené podľa nemeckých noriem kvality. Ľahký a hrejivý kockovaný pánsky šál od nemeckej značky Fraas. Je vyrobený z materiálu Cashmink®. Všetky doplnky z materiálu Cashmink® sú certifikované podľa Öko-Tex Standard 100 a vyrobené podľa nemeckých noriem kvality. Ľahký a hrejivý kockovaný pánsky šál od nemeckej značky Fraas. Je vyrobený z materiálu Cashmink®. Všetky doplnky z materiálu Cashmink® sú certifikované podľa Öko-Tex Standard 100 a vyrobené podľa nemeckých noriem kvality.

Pánsky šál 627217

Fraas
33.06 €
Skladom
Jednoduchý, elegantný a veľmi príjemný pánsky šál od nemeckej značky Fraas. Pánsky šál 627216 Jednoduchý, elegantný a veľmi príjemný pánsky šál od nemeckej značky Fraas. Je vyrobená z materiálu Cashmink®/polyakryl. Všetko príslušenstvo Cashmink® je certifikované podľa Öko-Tex Standard 100 a je vyrobené podľa nemeckých noriem kvality. Jednoduchý, elegantný a veľmi príjemný pánsky šál od nemeckej značky Fraas. Je vyrobená z materiálu Cashmink®/polyakryl. Všetko príslušenstvo Cashmink® je certifikované podľa Öko-Tex Standard 100 a je vyrobené podľa nemeckých noriem kvality. Jednoduchý, elegantný a veľmi príjemný pánsky šál od nemeckej značky Fraas. Je vyrobená z materiálu Cashmink®/polyakryl. Všetko príslušenstvo Cashmink® je certifikované podľa Öko-Tex Standard 100 a je vyrobené podľa nemeckých noriem kvality.

Pánsky šál 627216

Fraas
33.06 €
Skladom
Nadčasový pánsky šál v melanžovom prevedení od nemeckej značky Fraas. Šál s rozmermi 34 x 180 cm pohodlne padne okolo krku a poskytuje optimálnu ochranu pred nízkymi teplotami. Nadčasový pánsky šál v melanžovom prevedení od nemeckej značky Fraas. Šál s rozmermi 34 x 180 cm pohodlne padne okolo krku a poskytuje optimálnu ochranu pred nízkymi teplotami. Nadčasový pánsky šál v melanžovom prevedení od nemeckej značky Fraas. Šál s rozmermi 34 x 180 cm pohodlne padne okolo krku a poskytuje optimálnu ochranu pred nízkymi teplotami.
Udržateľnosť

Pánsky šál 627406

Fraas
37.25 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.