Filtre

Puzdrá na vizitky

Puzdrá na vizitky alebo tiež vizitkáre sú šikovným pomocníkom nielen v zamestnaní. Existujú dva hlavné typy týchto puzdier. Prvý má veľké množstvo oddelených priehradiek. Máte tak svoje najpoužívanejšie kontakty stále pri sebe v elegantnom puzdre. Pokiaľ chcete oslniť klienta, nie je nič lepšie ako zvoliť druhý typ a všetky vlastné vizitky nosiť v luxusnom obale napríklad od značky Tony Perotti.  

 

Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 40 €u nás máte dopravu zadarmo.