Samsonite

„By Your Side.“

Samsonite je synonymom najvyššeh kvality. Batožiny tejto značky sú vysoko kvalitné, trvanlivé a moderné. Samsonite je jedným z nejväčších svetových výrobcov batožín. Je priekopníkom na trhu s cestovnými batožinami a spríjemňuje nám cestovanie od roku 1910. Všetky batožiny sa vyznačujú vysokou kvalitou, nadčasovým designom a sú synonymom pevnosti, odolnosti a ľahkosti.

Samsonite nevyrába len vysoko odolné látkové alebo škrupinové kufre, ktoré prežijú i najhoršie zachádzanie na letiskách, ale tiež vysoko praktické kabelky, príručné tašky, kozmetické taštičky alebo detskú batožinu. Batožina Samsonite vás bude sprevádzať na každej vašej ceste.

Objavte celú ponuku značky Samsonite >>

Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Otváranie aj zatváranie je mechanické. Dáždnik bol testovaný vo veternom tuneli a je vetruvzdorný. Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Otváranie aj zatváranie je mechanické. Dáždnik bol testovaný vo veternom tuneli a je vetruvzdorný.
Bestseller

Skladací dáždnik Rain Pro Ultra Mini Flat

Samsonite
25.88 €
Skladom
Inovácia a ľahkosť sú kľúčové vlastnosti dáždnikov z kolekcie Pocket Go od značky Samsonite. Dáždniky tak ľahké, že ich so sebou môžete vziať kamkoľvek sa vydáte. Otváranie aj zatváranie je automatické. Dáždnik je vetruvzdorný. Inovácia a ľahkosť sú kľúčové vlastnosti dáždnikov z kolekcie Pocket Go od značky Samsonite. Dáždniky tak ľahké, že ich so sebou môžete vziať kamkoľvek sa vydáte. Otváranie aj zatváranie je automatické. Dáždnik je vetruvzdorný.

Skladací automatický dáždnik Pocket Go

Samsonite
38.84 €
Na objednávku 14-21 dní
Inovácia a ľahkosť sú kľúčové vlastnosti dáždnikov z kolekcie Pocket Go od značky Samsonite. Dáždniky tak ľahké, že ich so sebou môžete vziať kamkoľvek sa vydáte. Otváranie aj zatváranie je mechanické. Dáždnik je vetruvzdorný. Inovace a lehkost jsou klíčové vlastnosti deštníků z kolekce Pocket Go od značky Samsonite. Deštníky tak lehké, že je s sebou můžete vzít kamkoliv se vydáte. Otváranie aj zatváranie je mechanické. Dáždnik je vetruvzdorný.

Skladací dáždnik Pocket Go

Samsonite
32.36 €
Na objednávku 14-21 dní
Pre tých, čo milujú klasiku a drevo predstavuje značka Samsonite novú kolekciu dáždnikov Wood Classic. Otváranie aj zatváranie je automatické.

Skladací automatický dáždnik Wood Classic S Crook

Samsonite
47.48 €
Na objednávku 14-21 dní
Pre tých, čo milujú klasiku predstavuje značka Samsonite novú kolekciu dáždnikov Wood Classic. Súčasťou dáždniku je zabudované poutko na pohodlné nosenie a obal na jednoduchšie uloženie. Pre tých, čo milujú klasiku predstavuje značka Samsonite novú kolekciu dáždnikov Wood Classic. Súčasťou dáždniku je zabudované poutko na pohodlné nosenie a obal na jednoduchšie uloženie. Pre tých, čo milujú klasiku predstavuje značka Samsonite novú kolekciu dáždnikov Wood Classic. Súčasťou dáždniku je zabudované poutko na pohodlné nosenie a obal na jednoduchšie uloženie.

Skladací automatický dáždnik Wood Classic S Short

Samsonite
47.48 €
Na objednávku 14-21 dní
Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti.

Skladací dáždnik s púzdrom Rain Pro Manual Flat

Samsonite
28.04 €
Na objednávku 14-21 dní
Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Ľahko ho umiestnite do každej kabelky či tašky. Otváranie aj zatváranie dáždnika je mechanické. Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Ľahko ho umiestnite do každej kabelky či tašky. Otváranie aj zatváranie dáždnika je mechanické.

Skladací dáždnik Rain Pro Manual Flat

Samsonite
25.88 €
Na objednávku 14-21 dní
Vystreľovací dáždnik od značky Samsonite v nestarnúcom prevedení. Dáždnik je poloautomatický. Je príjemne ľahký a vetruvzdorný. Vystreľovací dáždnik od značky Samsonite v nestarnúcom prevedení. Dáždnik je poloautomatický. Je príjemne ľahký a vetruvzdorný. Vystreľovací dáždnik od značky Samsonite v nestarnúcom prevedení. Dáždnik je poloautomatický. Je príjemne ľahký a vetruvzdorný. Vystreľovací dáždnik od značky Samsonite v nestarnúcom prevedení. Dáždnik je poloautomatický. Je príjemne ľahký a vetruvzdorný.

Tyčový poloautomatický dáždnik Rain Pro Stick

Samsonite
36.68 €
Na objednávku 14-21 dní
Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Otváranie aj zatváranie je automatické. Súčasťou dáždnika je zabudované pútko pre pohodlné nosenie a obal na ľahšie uloženie. Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Otváranie aj zatváranie je automatické. Automatický skladací dáždnik Alu Drop S

Automatický skladací dáždnik Alu Drop S

Samsonite
41.00 €
Na objednávku 14-21 dní
Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Jednoducho ho umiestnite do každej kabelky či tašky. Skladací dáždnik Alu Drop S Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Jednoducho ho umiestnite do každej kabelky či tašky. Skladací dáždnik Alu Drop S

Skladací dáždnik Alu Drop S

Samsonite
36.68 €
Na objednávku 14-21 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.