Filtre

Príručná batožina

Ak cestujete lietadlom len na pár dní, napríklad na služobnú cestu, veľtrh alebo konferenciu, obľúbite si pohodlné cestovanie s príručnou batožinou, ktorú vďaka svojim menším rozmerom vezmete so sebou na palubu lietadla a nemusíte čakať na jej odbavenie do podpalubia. Pre tieto účely odporúčame látkový alebo škrupinový kufor s objemom približne 35 l, vždy je ale vhodné porovnať vonkajšie rozmery kufra s povolenými mierami kabínovej batožiny priamo u vašej leteckej spoločnosti.

Poradíme, z akého materiálu si vybrať kufor >>

Prečítajte si viac
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

93%
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 40 €u nás máte dopravu zadarmo.