Kabelky

Prečítajte si viac
Nápaditá dámská kabelka do ruky s odnímatelným popruhem od italské značky Marina Galanti. Dámská kabelka do ruky Ninfea MB0474SR2 Nápaditá dámská kabelka do ruky s odnímatelným popruhem od italské značky Marina Galanti. Můžete ji nosit v ruce i přes rameno. V její výbavě je kratší proplétané ucho a dlouhý nastavitelný popruh, který lze odepnout.
-50%

Dámská kabelka do ruky Ninfea MB0474SR2

Marina Galanti
52.29 €   26.14 €
Skladom
Módna dámska kabelka cez rameno Renata od značky Marina Galanti vybavená odnímateľným popruhom. Môžete ju nosiť v ruke, cez rameno aj crossbody. Súčasťou je odnímateľný nastaviteľný popruh.
-50%

Dámska kabelka cez rameno Renata MB0409HO2

Marina Galanti
64.45 €   32.22 €
Skladom
VUCH, DÁMSKA CROSSBODY KABELKA MARLOW - KABELKY CEZ RAMENO VUCH, DÁMSKA CROSSBODY KABELKA MARLOW - KABELKY CEZ RAMENO

Dámska crossbody kabelka Marlow

Vuch
40.49 €
Skladom
Zajímavá a originální dámská crossbody kabelka kompaktní velikosti od italské značky Marina Galanti. Můžete ji nosit přes rameno nebo crossbody. Popruh je nastavitelný na délku 118 cm. Zajímavá a originální dámská crossbody kabelka kompaktní velikosti od italské značky Marina Galanti. Můžete ji nosit přes rameno nebo crossbody. Popruh je nastavitelný na délku 118 cm. Zajímavá a originální dámská crossbody kabelka kompaktní velikosti od italské značky Marina Galanti. Můžete ji nosit přes rameno nebo crossbody. Popruh je nastavitelný na délku 118 cm. Zajímavá a originální dámská crossbody kabelka kompaktní velikosti od italské značky Marina Galanti. Můžete ji nosit přes rameno nebo crossbody. Popruh je nastavitelný na délku 118 cm.
-50%

Dámska crossbody kabelka Nina MB0443CY1

Marina Galanti
44.18 €   22.09 €
Skladom
LOVE MOSCHINO, DÁMSKÁ KABELKA PŘES RAMENO SUPER GOLD PUDROVÁ - CROSSBODY KABELKY LOVE MOSCHINO, DÁMSKÁ KABELKA PŘES RAMENO SUPER GOLD PUDROVÁ - CROSSBODY KABELKY
-40%

Dámská kabelka přes rameno Super Gold pudrová

Love Moschino
202.25 €   121.35 €
Skladom
VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA PAESSA - CROSSBODY KABELKY VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA PAESSA - CROSSBODY KABELKY

Dámská crossbody kabelka Paessa

Vuch
38.46 €
Skladom
VUCH, DÁMSKA CROSSBODY KABELKA MONZA - CROSSBODY KABELKY VUCH, DÁMSKA CROSSBODY KABELKA MONZA - CROSSBODY KABELKY

Dámska crossbody kabelka Monza

Vuch
40.49 €
Skladom
Elegantná dámska kabelka Charlize od značky Marina Galanti perfektne doladí váš outfit. Kabelku môžete nosiť pohodlne cez rameno alebo crossbody. V jej výbave sú dva popruhy, ktoré môžete ľubovoľne striedať. Elegantná dámska kabelka Charlize od značky Marina Galanti perfektne doladí váš outfit. Kabelku môžete nosiť pohodlne cez rameno alebo crossbody. V jej výbave sú dva popruhy, ktoré môžete ľubovoľne striedať.
-50%

Dámska kabelka cez rameno Charlize MB0408BE2

Marina Galanti
52.29 €   26.14 €
Skladom
Nadčasová ľadvinka Halo z kolekcie Nova od značky Hedgren je nepostrádateľným doplnkom pre mužov aj ženy. Na zadnej strane je k dispozícii vrecko na zips. Nadčasová ľadvinka Halo z kolekcie Nova od značky Hedgren je nepostrádateľným doplnkom pre mužov aj ženy. Na zadnej strane je k dispozícii vrecko na zips. Nadčasová ľadvinka Halo z kolekcie Nova od značky Hedgren je nepostrádateľným doplnkom pre mužov aj ženy. Na zadnej strane je k dispozícii vrecko na zips.

Ľadvinka Halo

Hedgren
44.18 €
Skladom
VUCH, DÁMSKÁ LEDVINKA CAROL PINK - KABELKY VUCH, DÁMSKÁ LEDVINKA CAROL PINK - KABELKY

Dámská ledvinka Carol Pink

Vuch
28.33 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, LEDVINKA BIZZY - KABELKY VUCH, LEDVINKA BIZZY - KABELKY

Ledvinka Bizzy

Vuch
28.33 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKA ĽADVINKA EVITTA - KABELKY VUCH, DÁMSKA ĽADVINKA EVITTA - KABELKY

Dámska ľadvinka Evitta

Vuch
22.25 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKÁ KABELKA PŘES RAMENO SINDRA PINK - KABELKY CEZ RAMENO VUCH, DÁMSKÁ KABELKA PŘES RAMENO SINDRA PINK - KABELKY CEZ RAMENO

Dámská kabelka přes rameno Sindra Pink

Vuch
40.49 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA TANNIE - KABELKY CEZ RAMENO VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA TANNIE - KABELKY CEZ RAMENO

Dámská crossbody kabelka Tannie

Vuch
44.54 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKÁ KABELKA ROSELDA MONOGRAM NIOBE - KABELKY CEZ RAMENO VUCH, DÁMSKÁ KABELKA ROSELDA MONOGRAM NIOBE - KABELKY CEZ RAMENO

Dámská kabelka Roselda monogram Niobe

Vuch
52.65 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA RANIE - KABELKY CEZ RAMENO VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA RANIE - KABELKY CEZ RAMENO

Dámská crossbody kabelka Ranie

Vuch
40.49 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA LYLANN QTD PINK - CROSSBODY KABELKY VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA LYLANN QTD PINK - CROSSBODY KABELKY

Dámská crossbody kabelka Lylann QTD Pink

Vuch
24.28 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA MERISE PINK - CROSSBODY KABELKY VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA MERISE PINK - CROSSBODY KABELKY

Dámská crossbody kabelka Merise Pink

Vuch
38.46 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.