Dáždniky

Prečítajte si viac
Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Jednoducho ho umiestnite do každej kabelky či tašky. Skladací dáždnik Alu Drop S Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Jednoducho ho umiestnite do každej kabelky či tašky. Skladací dáždnik Alu Drop S

Skladací dáždnik Alu Drop S

Samsonite
32.24 €
Skladom
Skladací dáždnik od značky Samsonite v módnych farbách. Otváranie aj zatváranie je mechanické. Dáždnik bol testovaný vo veternom tuneli. Je vetruvzdorný. Skladací dáždnik od značky Samsonite v módnych farbách. Otváranie aj zatváranie je mechanické. Dáždnik bol testovaný vo veternom tuneli. Je vetruvzdorný. Skladací dáždnik od značky Samsonite v módnych farbách. Otváranie aj zatváranie je mechanické. Dáždnik bol testovaný vo veternom tuneli. Je vetruvzdorný.

Skladací dáždnik Alu Drop S 3

Samsonite
28.20 €
Skladom
Pro ty, co milují klasiku a dřevo představuje značka Samsonite novou kolekci deštníků Wood Classic. Otevírání i zavírání je automatické. Pro ty, co milují klasiku a dřevo představuje značka Samsonite novou kolekci deštníků Wood Classic. Otevírání i zavírání je automatické.

Skladací automatický dáždnik Wood Classic S Crook

Samsonite
40.31 €
Na objednávku 7-14 dní
Pro ty, co milují klasiku a dřevo představuje značka Samsonite novou kolekci deštníků Wood Classic. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení. Pro ty, co milují klasiku a dřevo představuje značka Samsonite novou kolekci deštníků Wood Classic. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení.

Skladací automatický dáždnik Wood Classic S Short

Samsonite
40.31 €
Na objednávku 7-14 dní
Poloautomatický holový deštník od značky Samsonite z kolekce Alu Drop S vás v dešti nezklame. Otevírání je automatické a zavírání je mechanické.

Holový poloautomatický dáždnik Alu Drop S

Samsonite
48.38 €
Na objednávku 7-14 dní
Skládací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník díky kompaktní velikosti snadno vložíte do každé kabelky i tašky.

Skladací automatický dáždnik Alu Drop S Slim

Samsonite
36.27 €
Na objednávku 7-14 dní
Tyčový poloautomatický dáždnik od značky Samsonite v nadčasovom prevedení. Otváranie je automatické a zatváranie je mechanické.

Tyčový poloautomatický dáždnik Up Way

Samsonite
52.41 €
Na objednávku 7-14 dní
Skladací odľahčený dáždnik od značky Samsonite v nadčasovom prevedení. Súčasťou dáždnika je zabudované pútko pre pohodlné nosenie a obal na ľahšie uloženie.

Skladací dáždnik Up Way

Samsonite
28.20 €
Na objednávku 7-14 dní
Skládací automatický deštník od značky Samsonite v nadčasovém provedení. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení.

Automatický skladací dáždnik Up Way

Samsonite
40.31 €
Na objednávku 7-14 dní
Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti.

Skladací dáždnik s púzdrom Rain Pro Manual Flat

Samsonite
26.19 €
Na objednávku 7-14 dní
Skladací ľahký dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Zložený meria iba 17 cm, ľahko ho umiestnite do každej kabelky či tašky.

Skladací dáždnik Minipli Colori S

Samsonite
34.26 €
Na objednávku 7-14 dní
Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Ľahko ho umiestnite do každej kabelky či tašky. Otváranie aj zatváranie dáždnika je mechanické. Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Ľahko ho umiestnite do každej kabelky či tašky. Otváranie aj zatváranie dáždnika je mechanické.

Skladací dáždnik Rain Pro Manual Flat

Samsonite
22.15 €
Na objednávku 7-14 dní
Vystreľovací dáždnik od značky Samsonite v nestarnúcom prevedení. Dáždnik je poloautomatický. Je príjemne ľahký a vetruvzdorný. Vystreľovací dáždnik od značky Samsonite v nestarnúcom prevedení. Dáždnik je poloautomatický. Je príjemne ľahký a vetruvzdorný.

Tyčový poloautomatický dáždnik Rain Pro Stick

Samsonite
28.20 €
Na objednávku 7-14 dní
Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Otváranie aj zatváranie je automatické. Súčasťou dáždnika je zabudované pútko pre pohodlné nosenie a obal na ľahšie uloženie. Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Otváranie aj zatváranie je automatické. Automatický skladací dáždnik Alu Drop S

Automatický skladací dáždnik Alu Drop S

Samsonite
36.27 €
Na objednávku 7-14 dní
Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Otváranie aj zatváranie je automatické. Dáždnik bol testovaný vo veternom tuneli a je vetruvzdorný. Skladací dáždnik od značky Samsonite v kompaktnej veľkosti. Otváranie aj zatváranie je automatické. Dáždnik bol testovaný vo veternom tuneli a je vetruvzdorný.

Automatický skladací dáždnik Rain Pro

Samsonite
32.24 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.