Dáždniky

Prečítajte si viac
Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Skládací deštník od značky Samsonite v módních barvách. Otevírání i zavírání je mechanické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Skládací deštník od značky Samsonite v módních barvách. Otevírání i zavírání je mechanické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Skládací deštník od značky Samsonite v módních barvách. Otevírání i zavírání je mechanické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Skládací deštník od značky Samsonite v módních barvách. Otevírání i zavírání je mechanické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Skládací deštník od značky Samsonite v módních barvách. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení.
-20%

Skládací deštník Alu Drop S 3

Samsonite
26.88 €   21.50 €
Skladom
Tyčový dáždnik od značky Doppler spríjemní každý daždivý deň. Dáždnik je poloautomatický, vystreľovací.
-40%

Tyčový dáždnik Carbonsteel Long Automatic London 714765L

Doppler
61.14 €   36.68 €
Skladom
DOPPLER, VYSTREĽOVACÍ TYČOVÝ DÁŽDNIK FIBER FLEX AC RAJA 740765RA - DÁŽDNIKY
-40%

Vystreľovací tyčový dáždnik Fiber Flex AC Raja 740765RA

Doppler
36.53 €   21.92 €
Skladom
Skládací lehký deštník od značky Samsonite v kompaktní velikosti. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení.

Skládací deštník Minipli Colori S

Samsonite
32.65 €
Na objednávku 7-14 dní
Skládací deštník od značky Samsonite v kompaktní velikosti. Snadno jej umístíte do každé kabelky či tašky. Otevírání i zavírání je mechanické. Skládací deštník od značky Samsonite v kompaktní velikosti. Snadno jej umístíte do každé kabelky či tašky. Otevírání i zavírání je mechanické.

Skládací deštník Rain Pro Manual Flat

Samsonite
21.11 €
Na objednávku 7-14 dní
Vystřelovací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník je poloautomatický. Je příjemně lehký a větruodolný. Vystřelovací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník je poloautomatický. Je příjemně lehký a větruodolný.

Holový poloautomatický deštník Rain Pro Stick

Samsonite
26.88 €
Na objednávku 7-14 dní
Skládací deštník od značky Samsonite v kompaktní velikosti. Otevírání i zavírání je automatické. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení.

Automatický skládací deštník Alu Drop S

Samsonite
34.57 €
Na objednávku 7-14 dní
Skládací deštník od značky Samsonite v kompaktní velikosti. Snadno jej umístíte do každé kabelky či tašky. Skládací deštník od značky Samsonite v kompaktní velikosti. Snadno jej umístíte do každé kabelky či tašky.

Skládací deštník Alu Drop S

Samsonite
30.72 €
Na objednávku 7-14 dní
Skládací deštník od značky Samsonite v kompaktní velikosti. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Skládací deštník od značky Samsonite v kompaktní velikosti. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Skládací deštník od značky Samsonite v kompaktní velikosti. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný.

Automatický skládací deštník Rain Pro

Samsonite
30.72 €
Na objednávku 7-14 dní
Skládací deštník od značky Samsonite v kompaktní velikosti. Otevírání i zavírání je mechanické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Skládací deštník od značky Samsonite v kompaktní velikosti. Otevírání i zavírání je mechanické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný.

Skládací deštník Rain Pro Ultra Mini Flat

Samsonite
21.11 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.