Kľúčenky

Prečítajte si viac
NAVZDORY, KĽÚČENKA VELA - UP-CYCLING REKLAMNÝCH BANNEROV - KĽÚČENKY NAVZDORY, KĽÚČENKA VELA - UP-CYCLING REKLAMNÝCH BANNEROV - KĽÚČENKY
Udržateľnosť

Kľúčenka Vela - up-cycling reklamných bannerov

Navzdory
21.17 €
Skladom
Praktická kožená kľúčenka uzatvárateľná na zips od značky Samsonite z radu Veggy. Vnútri sú k dispozícii 2 kovové krúžky na kľúče.

Kožená kľúčenka Veggy 524

Samsonite
51.80 €
Skladom
Štýlová a praktická kožená kľúčenka od značky Samsonite z kolekcie Pro-DLX 6. Vnútri sú k dispozícii 2 kovové krúžky na kľúče.

Kožená kľúčenka Pro-DLX 6 524

Samsonite
64.76 €
Skladom
Kvalitný doplnok pre organizáciu vašich kľúčov - kožená kľúčenka z radu PRO-DLX 6 od značky Samsonite. Vnútri je k dispozícii 8 kovových úchytov na kľúče.

Kožená kľúčenka PRO-DLX 6 507

Samsonite
73.40 €
Skladom
Kvalitní kožená klíčenka s přihrádkami na karty v kompaktní velikosti od značky Tony Perotti z řady Vegetale. Uvnitř jsou k dispozici 2 kroužky na klíče.

Kožená kľúčenka Vegetale 3331

Tony Perotti
47.09 €
Skladom
Praktický pomocník pro každý den - kožená klíčenka od české značky Lagen v kompaktní velikosti. Klíčenka je uzavíratelná na zip. Uvnitř je doplněna jedním kroužkem na klíče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka BLC-4742-220

Lagen
25.49 €
Skladom
Štýlový kožený prívesok na kľúče od značky Samsonite z kolekcie Flagged. Je vyrobený z hovädzej kože. Štýlový kožený prívesok na kľúče od značky Samsonite z kolekcie Flagged. Je vyrobený z hovädzej kože.

Kožený prívesok na kľúče Flagged

Samsonite
28.04 €
Na objednávku 14-21 dní
Športovo elegantný kožený prívesok na kľúče od značky Samsonite.

Kožený prívesok na kľúče Pro-DLX 6 528

Samsonite
38.84 €
Na objednávku 14-21 dní
Praktický a štýlový doplnok na úschovu vašich kľúčov z radu Attack 2 od značky Samosnite. Vnútri sú k dispozícii 2 kovové krúžky na kľúče. Praktický a štýlový doplnok na úschovu vašich kľúčov z radu Attack 2 od značky Samosnite. Vnútri sú k dispozícii 2 kovové krúžky na kľúče.

Kožená kľúčenka Attack 2 SLG 524

Samsonite
38.84 €
Na objednávku 14-21 dní
Praktický a kvalitný doplnok pre organizáciu vašich kľúčov - kožená kľúčenka Attack 2 od značky Samsonite. Vnútri je k dispozícii 6 kovových úchytov na kľúče. Praktický a kvalitný doplnok pre organizáciu vašich kľúčov - kožená kľúčenka Attack 2 od značky Samsonite. Vnútri je k dispozícii 6 kovových úchytov na kľúče.

Kožená kľúčenka Attack 2 SLG

Samsonite
43.16 €
Na objednávku 14-21 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.