Kľúčenky

Prečítajte si viac
Malý šikovný pomocník v luxusním designu - kožená mini peněženka Asti od značky Braun Büffel. Na zadní straně jsou k dispozici 4 přihrádky na karty a jedna větší přihrádka na doklady.

Kožená mini peňaženka/kľúčenka Asti

Braun Büffel
56.18 €
Skladom
Kvalitní kožená klíčenka od české značky Lagen je praktickým pomocníkem pro každého. Uvnitř jsou k dispozici 2 kroužky na klíče. Kožená kľúčenka K-2011 Kožená kľúčenka K-2011 Kožená kľúčenka K-2011 Kožená kľúčenka K-2011
Český výrobok

Kožená kľúčenka K-2011

Lagen
16.23 €
Skladom
Kvalitní kožená klíčenka s přihrádkami na karty v kompaktní velikosti od značky Tony Perotti z řady Vegetale. Uvnitř jsou k dispozici 2 kroužky na klíče.

Kožená kľúčenka Vegetale 3331

Tony Perotti
45.36 €
Skladom
Kvalitní kožená klíčenka v kompaktní velikosti od značky Tony Perotti z řady Vegetale. Je uzavíratelná na zip. Uvnitř jsou k dispozici 2 kroužky na klíče.

Kožená kľúčenka Vegetale 359

Tony Perotti
41.20 €
Skladom
Perfektní doplněk na každý den - kožená klíčenka od české značky Lagen. Je uzavíratelná na zip. Uvnitř je k dispozici jeden kroužek na klíče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka 51413

Lagen
20.39 €
Skladom
Malá kožená klíčenka od české značky Lagen. Kvalita a minimalismus. Je uzavíratelná na zip. Uvnitř je k dispozici 1 kroužek na klíče. Malá kožená klíčenka od české značky Lagen. Kvalita a minimalismus. Je uzavíratelná na zip. Uvnitř je k dispozici 1 kroužek na klíče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka K-2

Lagen
10.40 €
Skladom
Malá, ale šikovná - kožená klíčenka od české značky Lagen. Je uzavíratelná na zip. Uvnitř jsou k dispozici 2 kovové kroužky na klíče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka 187

Lagen
14.56 €
Skladom
Športovo elegantná kľúčenka od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5. Vnútri sú k dispozícii 2 kovové krúžky na kľúče.

Kožená kľúčenka Pro-DLX 5 SLG 524

Samsonite
62.38 €
Skladom
Praktická a štýlová kožená kľúčenka od značky Uniko. Vnútri sú k dispozícii dva kovové krúžky na kľúče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka 983517-601

Uniko
32.87 €
Skladom
Praktický a kvalitný doplnok pre organizáciu vašich kľúčov - kožená kľúčenka z radu Simpla od značky Samsonite. Vnútri je k dispozícii 6 kovových úchytov na kľúče. Kľúčenka je uzatvárateľná kovovým patentom.

Kožená kľúčenka Simpla SLG 502

Samsonite
54.05 €
Na objednávku 7-14 dní
Praktický a kvalitní doplněk pro organizaci vašich klíčů - kožená klíčenka z řady Simpla od značky Samsonite. Uvnitř je k dispozici 8 kovových úchytů na klíče, větší přihrádka na bankovky a 2 další přihrádky. Praktický a kvalitní doplněk pro organizaci vašich klíčů - kožená klíčenka z řady Simpla od značky Samsonite. Uvnitř je k dispozici 8 kovových úchytů na klíče, větší přihrádka na bankovky a 2 další přihrádky.

Kožená kľúčenka Simpla SLG 507

Samsonite
54.05 €
Na objednávku 7-14 dní
Športovo elegantný kožený prívesok na kľúče od značky Samsonite.

Kožený prívesok na kľúče Pro-DLX 5

Samsonite
37.41 €
Na objednávku 7-14 dní
Praktický a kvalitný doplnok pre organizáciu vašich kľúčov - kožená kľúčenka Attack 2 od značky Samsonite. Vnútri je k dispozícii 6 kovových úchytov na kľúče. Praktický a kvalitný doplnok pre organizáciu vašich kľúčov - kožená kľúčenka Attack 2 od značky Samsonite. Vnútri je k dispozícii 6 kovových úchytov na kľúče.

Kožená kľúčenka Attack 2 SLG

Samsonite
41.57 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 96 € u nás máte dopravu zadarmo.