Kľúčenky

Prečítajte si viac
Skladujte své klíče v barevné klíčence od českého výrobce Lagen. Uvnitř jsou 2 kroužky na klíče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka 717-MZ/R

Lagen
19.68 €
Skladom
Kožená klíčenka od české značky Lagen vám skvěle poslouží a vždy rozradostní den. Uvnitř jsou 2 kroužky na klíče. Kožená klíčenka od české značky Lagen vám skvěle poslouží a vždy rozradostní den. Uvnitř jsou 2 kroužky na klíče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka 717-MZ/D

Lagen
19.68 €
Skladom
Kvalitní kožená klíčenka od české značky Lagen je praktickým pomocníkem pro každého. Uvnitř jsou k dispozici 2 kroužky na klíče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka K-2011

Lagen
15.67 €
Skladom
Praktický pomocník pro každý den - kožená klíčenka od české značky Lagen v kompaktní velikosti. Klíčenka je uzavíratelná na zip. Uvnitř je doplněna jedním kroužkem na klíče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka BLC-4742-220

Lagen
19.68 €
Skladom
Rozměr (Š x V x H)	11,5 x 6,5 x 4 cm Klíčenka je vyrobena z hovězí kůže.
Český výrobok

Kožená kľúčenka 5540

Lagen
16.87 €
Skladom
Perfektní doplněk na každý den - kožená klíčenka od české značky Lagen. Je uzavíratelná na zip. Uvnitř je k dispozici jeden kroužek na klíče. Perfektní doplněk na každý den - kožená klíčenka od české značky Lagen. Je uzavíratelná na zip. Uvnitř je k dispozici jeden kroužek na klíče. Perfektní doplněk na každý den - kožená klíčenka od české značky Lagen. Je uzavíratelná na zip. Uvnitř je k dispozici jeden kroužek na klíče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka 51413

Lagen
19.68 €
Skladom
Malá kožená klíčenka od české značky Lagen. Kvalita a minimalismus. Je uzavíratelná na zip. Uvnitř je k dispozici 1 kroužek na klíče. Malá kožená klíčenka od české značky Lagen. Kvalita a minimalismus. Je uzavíratelná na zip. Uvnitř je k dispozici 1 kroužek na klíče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka K-2

Lagen
7.63 €
Skladom
Kvalitní doplněk pro organizaci klíčů - kožená klíčenka od českého výrobce Lagen. Uvnitř jsou k dispozici dva kroužky na klíče.
Český výrobok

Kožená kľúčenka 786-382

Lagen
16.87 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.