Filtre

Cestovné kufre

Vyraziť na dovolenku alebo pracovnú cestu s cestovným kufrom má mnoho výhod, jednou z nich je jeho veľký objem, prepracovaná vnútorná organizácia priestoru, lepšia ochrana vašich vecí, vďaka robustnejšej konštrukcii, a väčšie pohodlie aj pri cestovaní, vďaka sade dvoch alebo štyroch koliesok. Na pár dní na cestách postačí kabínový kufor s menším objemom, ktorý si vezmete so sebou priamo do lietadla. Kufor zo škrupiny aj látky dobre poslúži, preto berte ohľad hlavne na jeho hmotnosť.

Poradíme vám, ako vybrať cestovný kufor

Prečítajte si viac
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

93%
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 40 €u nás máte dopravu zadarmo.