Cestovné kufre

Prečítajte si viac
Užijte si pohodlí při cestování s extra velkým kufrem z nové kolekce Upscape od značky Samsonite. Bezstarostné cestování zajistí nízká hmotnost, odpružená kolečka tlumící nárazy i vyjímatelná pratelná podšívka z recyklovaných PET lahví. Vnitřní podšívka je vyrobena z recyklovaných PET lahví (Recyclex®). Podšívka lze vyjmout a prát v případě znečištění. Úložný prostor disponuje dělící příčkou na zip s praktickými kapsami a fixačními popruhy, které udrží obsah kufru na svém místě. Užijte si pohodlí při cestování s extra velkým kufrem z nové kolekce Upscape od značky Samsonite. Bezstarostné cestování zajistí nízká hmotnost, odpružená kolečka tlumící nárazy i vyjímatelná pratelná podšívka z recyklovaných PET lahví. Vnitřní podšívka je vyrobena z recyklovaných PET lahví (Recyclex®). Podšívka lze vyjmout a prát v případě znečištění. Úložný prostor disponuje dělící příčkou na zip s praktickými kapsami a fixačními popruhy, které udrží obsah kufru na svém místě. Užijte si pohodlí při cestování s extra velkým kufrem z nové kolekce Upscape od značky Samsonite. Bezstarostné cestování zajistí nízká hmotnost, odpružená kolečka tlumící nárazy i vyjímatelná pratelná podšívka z recyklovaných PET lahví. Vnitřní podšívka je vyrobena z recyklovaných PET lahví (Recyclex®). Podšívka lze vyjmout a prát v případě znečištění. Úložný prostor disponuje dělící příčkou na zip s praktickými kapsami a fixačními popruhy, které udrží obsah kufru na svém místě.

Škrupinový cestovný kufor Upscape EXP 133/145 l

Samsonite
292.17 €
Na objednávku 7-14 dní
Stredne veľký kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister s motívom myšiaka Mickey je vhodný na týždenný pobyt. Batožina obsahuje hlavný úložný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips. Stredne veľký kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister s motívom myšiaka Mickey je vhodný na týždenný pobyt. Batožina obsahuje hlavný úložný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips. Stredne veľký kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister s motívom myšky Minnie je vhodný na týždenný pobyt. Batožina obsahuje hlavný úložný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips. Stredne veľký kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister s motívom myšky Minnie je vhodný na týždenný pobyt. Batožina obsahuje hlavný úložný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips. Stredne veľký kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister  je vhodný na týždenný pobyt. Batožina obsahuje hlavný úložný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips.

Cestovný kufor Disney Legends Spinner 62,5 l

American Tourister
175.29 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 96 € u nás máte dopravu zadarmo.