Cestovné kufre

Prečítajte si viac
Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Prvá ekologicky šetrná kolekcia od značky American Tourister, ktorá nám umožňuje prispievať k ochrane životného prostredia vďaka využitiu post spotrebných materiálov. Kufor je tiež navrhnutý pre jednoduché balenie s zipsovým vreckom vo veku kufra a s elastickými popruhmi v dolnom oddieli, ktoré umožňujú zabezpečiť zabalené predmety a eliminujú možnosť pokrčenia. Prvá ekologicky šetrná kolekcia od značky American Tourister, ktorá nám umožňuje prispievať k ochrane životného prostredia vďaka využitiu post spotrebných materiálov. Kufor je tiež navrhnutý pre jednoduché balenie s zipsovým vreckom vo veku kufra a s elastickými popruhmi v dolnom oddieli, ktoré umožňujú zabezpečiť zabalené predmety a eliminujú možnosť pokrčenia. Prvá ekologicky šetrná kolekcia od značky American Tourister, ktorá nám umožňuje prispievať k ochrane životného prostredia vďaka využitiu post spotrebných materiálov. Kufor je tiež navrhnutý pre jednoduché balenie s zipsovým vreckom vo veku kufra a s elastickými popruhmi v dolnom oddieli, ktoré umožňujú zabezpečiť zabalené predmety a eliminujú možnosť pokrčenia.

Kabínový cestovný kufor Eco Wanderer Spinner 83G 40 l

American Tourister
122.24 €
Na objednávku 7-14 dní
První ekologicky šetrná kolekce od značky American Tourister, která nám umožňuje přispívat k ochraně životního prostředí díky využití post spotřebních materiálů. Kufr je také navržený pro snadné balení s zipovou kapsou ve víku kufru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. První ekologicky šetrná kolekce od značky American Tourister, která nám umožňuje přispívat k ochraně životního prostředí díky využití post spotřebních materiálů. Kufr je také navržený pro snadné balení s zipovou kapsou ve víku kufru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. První ekologicky šetrná kolekce od značky American Tourister, která nám umožňuje přispívat k ochraně životního prostředí díky využití post spotřebních materiálů. Kufr je také navržený pro snadné balení s zipovou kapsou ve víku kufru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání.

Cestovní kufr Eco Wanderer Spinner 83G 113/121 l

American Tourister
146.69 €
Na objednávku 7-14 dní
Prvá ekologicky šetrná kolekcia od značky American Tourister, ktorá nám umožňuje prispievať k ochrane životného prostredia vďaka využitiu použitých materiálov. Kufor je tiež navrhnutý na jednoduché balenie so zipsovým vreckom vo veku kufra a s elastickými popruhmi v dolnom oddiely, ktoré umožňujú zabezpečiť zabalené predmety a eliminujú možnosť pokrčenia. Prvá ekologicky šetrná kolekcia od značky American Tourister, ktorá nám umožňuje prispievať k ochrane životného prostredia vďaka využitiu použitých materiálov. Kufor je tiež navrhnutý na jednoduché balenie so zipsovým vreckom vo veku kufra a s elastickými popruhmi v dolnom oddiely, ktoré umožňujú zabezpečiť zabalené predmety a eliminujú možnosť pokrčenia. Prvá ekologicky šetrná kolekcia od značky American Tourister, ktorá nám umožňuje prispievať k ochrane životného prostredia vďaka využitiu použitých materiálov. Kufor je tiež navrhnutý na jednoduché balenie so zipsovým vreckom vo veku kufra a s elastickými popruhmi v dolnom oddiely, ktoré umožňujú zabezpečiť zabalené predmety a eliminujú možnosť pokrčenia.

Cestovný kufpr Eco Wanderer Spinner 83G 73,5/81 l

American Tourister
134.47 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

92%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 40 €u nás máte dopravu zadarmo.