Troika

Od manžetových gombíkov po unikátne cestovné kufre.

Manžetové gombíky z čistého striebra, plechové flašky z cínu: druh darčekov, ktoré muži obdržali v neskorých 70. rokoch, by boli dnes ťažko predstaviteľné. Bolo to práve v týchto divokých časoch, kedy začala značka TROIKA ponúkať produkty, ktoré už vtedy presne odrážali dobu a dušu mužov v práci aj súkromí. Časy sa však menia. A s nimi sa menila aj orientácia značky TROIKA. Stala sa špecialistom na dizajnové darčeky pre mužov, technické kľúčenky a inovatívne cestovné doplnky. S príchodom 80. rokov prišli prvé designové ceny av roku 1992 bola založená spoločnosť TROIKA Germany.

Takto sa TROIKA stala symbolom nielen pre štýlové a praktické darčeky pre mužov, ale aj pre inovácie a dizajn vo svete moderných cestovateľov a nadšencov do technických gadgetov. Táto značka spája minulosť s prítomnosťou a neustále sleduje trendy, aby mohla ponúknuť najlepšie a najmodernejšie produkty pre každodenný život. Od jedinečných dizajnových kľúčeniek až po technologicky vyspelé cestovné doplnky.

Objavte celú ponuku značky Troika >>

Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.