Schneiders

Značka Schneiders, rakúsky priekopník s bohatou históriou, sa zapísal do sveta ešte na konci 19. storočia. Pôvodne zameraný na výrobu výrobkov z gumy, sa odvážne posunul na nový level v roku 1935, kedy začal vyrábať cestovnú batožinu a tašky. Odvtedy sa stal nepostrádateľným hráčom v európskom odvetví, udržujúc si svoju pozíciu v strede diania.

Schneiders kladie dôraz na nekompromisný technologický rozvoj, neustále zdokonaľovanie svojich výrobkov a vnímanie aktuálnych módnych trendov. Pod značkou Schneiders objavíte aktovky a kufríky, vyznačujúce sa nielen prvotriednym spracovaním, ale aj použitím materiálov tej najvyššej kvality.

Školské tašky od Schneiders spĺňajú najprísnejšie normy bezpečnosti, funkčnosti a pohodlia a sú prispôsobené fyziológii detí vo veku 6 – 8 rokov. Schneiders je značka, ktorá spája tradíciu s moderným prístupom a ponúka vám štýlové a funkčné riešenia pre každodenný život.

Objavte celú ponuku značky Schneiders >>

V tejto kategórii sa bohužiaľ nenachádza zatiaľ žiadny tovar

Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.