Nabeel perfumes

Spoločnosť Nabeel Perfumes založil v roku 1969 Asghar Adam Ali (Al Attar) v Spojených Arabských Emirátoch. Momentálne patrí medzi prvotriednych parfumov a je najväčším výrobcom kadidla na arabskom polostrove. Ich neodolateľné orientálne parfumy môžete uvidieť vo viac než stovkách zemí po celom svete. Poslanie vyrábať kvalitné parfumy im vydržalo dodnes. Ani samostatné flakóny nie sú zo žiadneho plastu, ale jedinečným umeleckým dielom, na ktorom sa podieľajú prvotní sklári a výrobcovia obalov.

Privoňať si k orientálnemu parfumu je skutočným zážitkom. Už samotné privoňanie nabudí vaše zmysly. Orientálne parfumy sú odlišné od väčšiny známych a nápadných parfumov a hlavne v ich používaní a vnímaní. Tak sa potešte a obdarte exkluzívnou a podmanivou vôňou. 

Objavte celú ponuky od značky Nabeel perfumes>>

V tejto kategórii sa bohužiaľ nenachádza zatiaľ žiadny tovar

Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.