Linden

Linden Leather je rodinná firma, ktorá čerpá z 30-ročnej tradície práce s kožou pre svetovo uznávané značky.

Anita Zachová pripravila limitovanú kolekciu, podčiarkujúcu ženskosť jej klientok. Kožené kabelky a doplnky, kladú dôraz na súčasný životný štýl a prepracované detaily. Miloslav Zach vyrába modely z tej najlepšej talianskej kože. Všetky modely sú pripravované v jeho ručnej vyrábanej výrobe. No a ako vznikol samotný názov Linden (preklad značí lipu)? V rodine pretrváva tradícia sadzby stromčekov, s narodením nového člena patriaceho k rodine. A práve týmto stromom, je najčastejšie lipa. 

Preskúmajte celú ponuku od značky Linden >>

Zdôraznite svoju krásu elegantnou koženou kabelkou od českej značky Linden. Dámska kožená kabelka cez rameno LVK12
-50%
Český výrobok

Dámska kožená kabelka cez rameno LVK12

Linden
332.75 €   166.38 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.