Hartmann

Značku Hartmann založil v roku 1877 v Milwaukee, vo Wisconsine Joseph S. Hartmann, bavorský výrobca kufrov. Už viac ako 135 rokov vyrába Hartmann exkluzívne kufre, cestovnú batožinu a dokonca aj iný kvalitný kožený tovar. Môže byť pyšný na hrdé dedičstvo, v podobe remeselného spracovania tej najvyššej kvality.

Pán Hartmann mal víziu vyrobiť „tak kvalitnú batožinu, ktorá sa stane symbolom dokonalosti“. Značka sa za veľmi krátky čas stala obľúbenou medzi bohatšími cestovateľmi, práve vďaka svojej kvalite, robustnosti ale aj elegantnému designu.

Rovnako tak, ako sa v priebehu rokov rozvíjalo cestovanie, prešla obrovským vývojom aj práve cestovná batožina, od klasických robustných kufrov, až po vysoko kvalitnú, modernú, kabínovú batožinu, ktorú si so sebou dokonca môžete vziať na palubu lietadla.

Hartmann po celé desaťročia inovoval luxusný zážitok z cestovania a stále je na ceste prebiehajúcej evolúcie v cestovaní.

 

V tejto kategórii sa bohužiaľ nenachádza zatiaľ žiadny tovar

Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.