Braun Büffel

História značky Braun Büffel siaha až do roku 1887. V tejto dobe zakladateľ Johann Braun, vtedy len ako 26 ročný, začíná vyrábať kožené tašky, peňaženky a školské batohy v malej dielni v Nemecku. Viac než 100 rokov vyrábajú kvalitný kožený tovar, ktorý si tak získalo perfektnú celosvetovú povesť. Dnes sa ich sortiment rozšíril a okrem kožených tašiek a peňaženiek, vyrábajú tiež dámske kožené kabelky, opasky, pánske aktovky ale napríklad kľúčenky. Dlhoročná tradícia tejto značky a kvalitné ohlasy Vám dávajú záruku kvality a spoľahlivosti týchto výrobkov. 

Objavte celú ponuku značky Braun Büffel >>

Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Stredná dámska peňaženka z prvotriednej hovädzej kože od značky Braun Büffel z kolekcie Asti. Na úschovu vašich dokladov je k dispozícii osem priehradiek, z ktorých jedna je sieťovaná, vhodná aj na fotografie.

Dámska kožená peňaženka Asti 50444

Braun Büffel
94.82 €
Skladom
BRAUN BÜFFEL, DÁMSKA KOŽENÁ PEŇAŽENKA MIAMI 50541-691 - DÁMSKE PEŇAŽENKY BRAUN BÜFFEL, DÁMSKA KOŽENÁ PEŇAŽENKA MIAMI 50541-691 - DÁMSKE PEŇAŽENKY

Dámska kožená peňaženka Miami 50541-691

Braun Büffel
74.33 €
Skladom
BRAUN BÜFFEL, DÁMSKA KOŽENÁ PEŇAŽENKA MIAMI 50555 - DÁMSKE PEŇAŽENKY BRAUN BÜFFEL, DÁMSKA KOŽENÁ PEŇAŽENKA MIAMI 50555 - DÁMSKE PEŇAŽENKY

Dámska kožená peňaženka Miami 50555

Braun Büffel
106.07 €
Skladom
Prostorná dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Asti. Peněženka obsahuje celkem devatenáct kapes na karty, jednu na mince, dvě na bankovky a čtyři další kapsy pro uschování dokladů. Podporuje také ochranu RFID.

Dámska kožená peňaženka Asti 50455

Braun Büffel
106.07 €
Skladom
Střední dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Asti. Oddíl na mince je rozdělený na dvě části.

Dámska kožená peňaženka Asti 50450

Braun Büffel
84.37 €
Skladom
Kvalitní dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Ascoli. Peněženka obsahuje celkem devatenáct kapes na karty, jednu na mince a dvě na bankovky. Kvalitní dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Ascoli. Peněženka obsahuje celkem devatenáct kapes na karty, jednu na mince a dvě na bankovky. Kvalitná dámska peňaženka z prvotriednej hovädzej kože od značky Braun Büffel z kolekcie Ascoli. Peňaženka obsahuje celkovo devätnásť vreciek na karty, jednu na mince a dve na bankovky.

Dámska kožená peňaženka Ascoli 11455

Braun Büffel
136.20 €
Skladom
Elegantná dámska kožená peňaženka a kožený prívesok na kľúče. Skvelé organizačné prvky peňaženky vám zaistia pohodlné uloženie všetkého potrebného. Elegantná dámska kožená peňaženka a kožený prívesok na kľúče. Skvelé organizačné prvky peňaženky vám zaistia pohodlné uloženie všetkého potrebného. Elegantná dámska kožená peňaženka a kožený prívesok na kľúče. Skvelé organizačné prvky peňaženky vám zaistia pohodlné uloženie všetkého potrebného.

Dámska darčeková sada Terra 18143-702

Braun Büffel
79.95 €
Skladom
Elegantná dámska kožená peňaženka a kožený prívesok na kľúče s byvolom. Vnútri dámskej peňaženky nájdete 11 priehradiek na karty, 1 zipsové vrecko na mince a 2 oddiely na bankovky.

Dámska darčeková sada Terra 18158-702

Braun Büffel
87.99 €
Skladom
Dámská kožená peněženka Braun Büffel a přívěsek na klíče v originální dárkové krabičce potěší všechny generace. Peňaženka Braun Büffel obsahuje 15 priehradiek na kreditné karty, 1 sieťovú na fotografie a ďalšie 3 priehradky na doklady.

Dámska darčeková sada Safari 18153-707

Braun Büffel
87.99 €
Skladom
Luxusná kožená peňaženka od nemeckej značky Braun Büffel. Peňaženka Braun Büffel obsahuje dostatok vreciek na karty a financie.
-30%

Dámska kožená peňaženka Salerno 47542

Braun Büffel
148.25 €   104.06 €
Skladom
Luxusná kožená peňaženka od nemeckej značky Braun Büffel. V zipsovej časti nájdete oddelenie na bankovky a zipsovú kapsu na drobné.
-50%

Dámska kožená peňaženka Salerno 47551

Braun Büffel
160.31 €   79.95 €
Skladom
Značková menšia kožená peňaženka Braun Büffel. Peňaženka obsahuje 5 vreciek na karty a 2 vrecká na doklady.

Dámska kožená peňaženka Salerno 47511

Braun Büffel
86.38 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

93%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 40 €u nás máte dopravu zadarmo.