Braun Büffel

História značky Braun Büffel siaha až do roku 1887. V tejto dobe zakladateľ Johann Braun, vtedy len ako 26 ročný, začíná vyrábať kožené tašky, peňaženky a školské batohy v malej dielni v Nemecku. Viac než 100 rokov vyrábajú kvalitný kožený tovar, ktorý si tak získalo perfektnú celosvetovú povesť. Dnes sa ich sortiment rozšíril a okrem kožených tašiek a peňaženiek, vyrábajú tiež dámske kožené kabelky, opasky, pánske aktovky ale napríklad kľúčenky. Dlhoročná tradícia tejto značky a kvalitné ohlasy Vám dávajú záruku kvality a spoľahlivosti týchto výrobkov. 

Objavte celú ponuku značky Braun Büffel >>

Stredne veľká dámska peňaženka z prvotriednej hovädzej kože od značky Braun Büffel z kolekcie Arezzo. Je členená na oddiel na karty a bankovky uzatvárateľný kovovým patentom.

Dámska kožená peňaženka Arezzo 81450-682

Braun Büffel
99.40 €
Skladom
Menšia dámska peňaženka z prvotriednej hovädzej kože od značky Braun Büffel z kolekcie Arezzo. Peňaženka obsahuje celkom šesť vreciek na karty, jedno na mince, jedno na bankovky a štyri ďalšie vrecká na uschovanie dokladov.

Dámska kožená peňaženka Arezzo 81446-682

Braun Büffel
82.04 €
Skladom
Kvalitná pánska peňaženka orientovaná na šírku od značky Braun Büffel z kolekcie Arezzo. Vnútri je k dispozícii 12 priehradiek na karty, vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a 4 ďalšie priehradky.

Pánska kožená peňaženka Arezzo 81438-682

Braun Büffel
99.40 €
Skladom
Elegantní pánská kožená dolarovka značky Braun Büffel s 8 přihrádkami na karty.  K dispozici celkem osm kapes na karty a uprostřed je kovová spona na bankovky.

Pánska kožená dolarovka Arezzo 81435-682

Braun Büffel
64.68 €
Skladom
Kvalitní pouzdro na doklady Braun Büffel je vyrobeno z prvotřídní kůže. Pouzdro na doklady obsahuje 7 fólií, kam pohodlně uložíte doklady s rozměry 10,8 x 7,5 cm. Kvalitní pouzdro na doklady Braun Büffel je vyrobeno z prvotřídní kůže. Pouzdro na doklady obsahuje 7 fólií, kam pohodlně uložíte doklady s rozměry 10,8 x 7,5 cm.
Bestseller

Kožené púzdro na doklady Golf 2.0 90448-051

Braun Büffel
47.31 €
Skladom
BRAUN BÜFFEL, NÁHRADNÁ FÓLIA VEĽKÁ - PUZDRÁ A OBALY BRAUN BÜFFEL, NÁHRADNÁ FÓLIA VEĽKÁ - PUZDRÁ A OBALY

Náhradná fólia veľká

Braun Büffel
3.86 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.