Braun Büffel

História značky Braun Büffel siaha až do roku 1887. V tejto dobe zakladateľ Johann Braun, vtedy len ako 26 ročný, začíná vyrábať kožené tašky, peňaženky a školské batohy v malej dielni v Nemecku. Viac než 100 rokov vyrábajú kvalitný kožený tovar, ktorý si tak získalo perfektnú celosvetovú povesť. Dnes sa ich sortiment rozšíril a okrem kožených tašiek a peňaženiek, vyrábajú tiež dámske kožené kabelky, opasky, pánske aktovky ale napríklad kľúčenky. Dlhoročná tradícia tejto značky a kvalitné ohlasy Vám dávajú záruku kvality a spoľahlivosti týchto výrobkov. 

Objavte celú ponuku značky Braun Büffel >>

Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Elegantná kľúčenka od značky Braun Büffel. Vnútri nájdete dva krúžky na kľúče a jedno otvorené vrecko. Elegantná kľúčenka od značky Braun Büffel. Vnútri nájdete dva krúžky na kľúče a jedno otvorené vrecko.

Kožená kľúčenka Golf 2.0 90002-051

Braun Büffel
38.28 €
Skladom
Stredná dámska peňaženka z prvotriednej hovädzej kože od značky Braun Büffel z kolekcie Asti. Na úschovu vašich dokladov je k dispozícii osem priehradiek, z ktorých jedna je sieťovaná, vhodná aj na fotografie. Stredná dámska peňaženka z prvotriednej hovädzej kože od značky Braun Büffel z kolekcie Asti. Na úschovu vašich dokladov je k dispozícii osem priehradiek, z ktorých jedna je sieťovaná, vhodná aj na fotografie. Stredná dámska peňaženka z prvotriednej hovädzej kože od značky Braun Büffel z kolekcie Asti. Na úschovu vašich dokladov je k dispozícii osem priehradiek, z ktorých jedna je sieťovaná, vhodná aj na fotografie.

Dámska kožená peňaženka Asti 50444

Braun Büffel
94.10 €
Skladom
Prednú stranu peňaženky zdobí elegantné logo značky. Kľúčenka obsahuje hlavné vrecko, uzatvárateľné na zips a na prednej strane jednu zipsové vrecko na uloženie Vašich dokladov. Prednú stranu peňaženky zdobí elegantné logo značky. Kľúčenka obsahuje hlavné vrecko, uzatvárateľné na zips a na prednej strane jednu zipsové vrecko na uloženie Vašich dokladov.

Kožená kľúčenka Golf 2.0 90000-051

Braun Büffel
31.50 €
Skladom
Dámská elegantní peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Miami. Peněženka obsahuje celkem devatenáct kapes na karty, jednu na mince, dvě na bankovky a šest dalších kapes pro uschování dokladů. Dámská elegantní peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Miami. Peněženka obsahuje celkem devatenáct kapes na karty, jednu na mince, dvě na bankovky a šest dalších kapes pro uschování dokladů.
-28%

Dámska kožená peňaženka Miami 50555

Braun Büffel
105.26 €   75.36 €
Skladom
Prostorná dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Asti. Peněženka obsahuje celkem devatenáct kapes na karty, jednu na mince, dvě na bankovky a čtyři další kapsy pro uschování dokladů. Podporuje také ochranu RFID. Prostorná dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Asti. Peněženka obsahuje celkem devatenáct kapes na karty, jednu na mince, dvě na bankovky a čtyři další kapsy pro uschování dokladů. Podporuje také ochranu RFID. Priestranná dámska peňaženka z prvotriednej hovädzej kože od značky Braun Büffel z kolekcie Asti. Peňaženka obsahuje celkovo devätnásť vreciek na karty, jednu na mince, dve na bankovky a štyri ďalšie vrecká pre uschovanie dokladov.

Dámska kožená peňaženka Asti 50455

Braun Büffel
105.26 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 40 €u nás máte dopravu zadarmo.