Bagind

Príbeh Bagind začal pár rokov pred oficiálnym vznikom značky, keď sa zakladateľ Lukáš Matějček v roku 2015 vydal na svoje dobrodružné cestovanie po Indii. Počas preskúmavania malebných uličiek zlatého mesta Jaisalmeru objavil stánok s koženými výrobkami a narazil na charizmatického predajcu Dinesha, neskôr prezvaného na Dennisa, ktorý mu ponúkol možnosť vlastného, ručne ušitého batohu po tom, čo sa do originálneho zamiloval.

V roku 2017 sa táto inšpiratívna skúsenosť stala základom pre vznik českej značky Bagind. Zakladateľ Lukáš Matějček, nadšený cestovateľ, sa rozhodol priniesť do sveta kvalitných kožených výrobkov svoje vlastné vízie. Všetky modely batohov, kabeliek, tašiek a doplnkov sú starostlivo navrhované samotným Matějčkom a vyrábané ručne v indickom Jaisalmeri podľa tradičných indických techník. Od roku 2021 sa výroba rozšírila aj do kolumbijského mesta Villa de Leyva.

Objavte celú ponuku značky Bagind >>

V tejto kategórii sa bohužiaľ nenachádza zatiaľ žiadny tovar

Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.