Tašky cez rameno

Prečítajte si viac
Praktická a stylová pánská taška přes rameno Slingbag z řady Sacksquare od značky Samosnite. Pánska taška Sacksquare Slingbag M Praktická a stylová pánská taška přes rameno Slingbag z řady Sacksquare od značky Samosnite. Pánska taška Sacksquare Slingbag M

Pánska taška Sacksquare Slingbag M

Samsonite
69.20 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Praktická a stylová pánská crossbody taška s prostorem na tablet 9,7'' z řady Sacksquare od značky Samsonite. Pánska crossbody taška Sacksquare M 9.7" Praktická a stylová pánská crossbody taška s prostorem na tablet 9,7'' z řady Sacksquare od značky Samsonite. Pánska crossbody taška Sacksquare M 9.7"
Udržateľnosť

Pánska crossbody taška Sacksquare M 9.7"

Samsonite
61.06 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Praktická a stylová pánská crossbody taška z řady Sacksquare od značky Samosnite vyrobená z recyklovaných materiálů. Pánska crossbody taška Sacksquare S 7.9" Praktická a stylová pánská crossbody taška z řady Sacksquare od značky Samosnite vyrobená z recyklovaných materiálů. Pánska crossbody taška Sacksquare S 7.9"
Udržateľnosť

Pánska crossbody taška Sacksquare S 7.9"

Samsonite
56.98 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Pánska crossbody taška s nastaviteľným popruhom z business radu XBR 2.0 od značky Samsonite v minimalistickom funkčnom dizajne. Pánska crossbody taška XBR 2.0 M 9.7'' Pánska crossbody taška s nastaviteľným popruhom z business radu XBR 2.0 od značky Samsonite v minimalistickom funkčnom dizajne. Pánska crossbody taška XBR 2.0 M 9.7'' Pánska crossbody taška s nastaviteľným popruhom z business radu XBR 2.0 od značky Samsonite v minimalistickom funkčnom dizajne. Pánska crossbody taška XBR 2.0 M 9.7''
Udržateľnosť

Pánska crossbody taška XBR 2.0 M 9.7''

Samsonite
69.20 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Pánska crossbody taška z business radu XBR 2.0 od značky Samsonite v minimalistickom funkčnom dizajne. Pánska crossbody taška XBR 2.0 S 7.9" Pánska crossbody taška z business radu XBR 2.0 od značky Samsonite v minimalistickom funkčnom dizajne. Pánska crossbody taška XBR 2.0 S 7.9" Pánska crossbody taška z business radu XBR 2.0 od značky Samsonite v minimalistickom funkčnom dizajne. Pánska crossbody taška XBR 2.0 S 7.9"
Udržateľnosť

Pánska crossbody taška XBR 2.0 S 7.9"

Samsonite
61.06 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Ľahká štýlová pánska crossbody taška z radu Streethero od značky American Tourister vyrobená z recyklovaných PET fliaš. Pánska crossbody taška Streethero Ľahká štýlová pánska crossbody taška z radu Streethero od značky American Tourister vyrobená z recyklovaných PET fliaš. Pánska crossbody taška Streethero
Udržateľnosť

Pánska crossbody taška Streethero

American Tourister
26.43 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Moderná pánska crossbody taška z inovovanej prémiovej business kolekcie Pro-DLX 6 od značky Samsonite. Pánska crossbody taška Pro-DLX 6 M 9,7'' Moderná pánska crossbody taška z inovovanej prémiovej business kolekcie Pro-DLX 6 od značky Samsonite. Pánska crossbody taška Pro-DLX 6 M 9,7'' Moderná pánska crossbody taška z inovovanej prémiovej business kolekcie Pro-DLX 6 od značky Samsonite. Pánska crossbody taška Pro-DLX 6 M 9,7''

Pánska crossbody taška Pro-DLX 6 M 9,7''

Samsonite
101.79 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Pánsky messenger z radu Biz2go od značky Samsonite si obľúbite vďaka modernému mestskému vzhľadu, šikovným detailom aj použitému eco-friendly materiálu. Popruh je nastaviteľný na pohodlné nosenie cez rameno alebo crossbody. Pánsky messenger z radu Biz2go od značky Samsonite si obľúbite vďaka modernému mestskému vzhľadu, šikovným detailom aj použitému eco-friendly materiálu. Popruh je nastaviteľný na pohodlné nosenie cez rameno alebo crossbody.
Udržateľnosť

Pánska crossbody taška Biz2go 9,7''

Samsonite
61.06 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Perfektný spoločník na denné cesty po meste - látková crossbody taška od značky Samsonite z radu Spectrolite 3.0. Popruh je nastaviteľný na pohodlné nosenie cez rameno alebo crossbody. Perfektný spoločník na denné cesty po meste - látková crossbody taška od značky Samsonite z radu Spectrolite 3.0. Popruh je nastaviteľný na pohodlné nosenie cez rameno alebo crossbody.

Crossbody taška Spectrolite 3.0 S 7.9"

Samsonite
81.42 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.