Škrupinové kufre

Prečítajte si viac
TRAVELITE, HLINÍKOVÝ BUSINESS KUFOR NEXT SILVER 34 L - PRÍRUČNÁ BATOŽINA TRAVELITE, HLINÍKOVÝ BUSINESS KUFOR NEXT SILVER 34 L - PRÍRUČNÁ BATOŽINA

Hliníkový business kufor Next Silver 34 l

Travelite
324.03 €
Na objednávku 5-7 dní
TRAVELITE, HLINÍKOVÝ BUSINESS KUFOR NEXT BLACK 34 L - PRÍRUČNÁ BATOŽINA TRAVELITE, HLINÍKOVÝ BUSINESS KUFOR NEXT BLACK 34 L - PRÍRUČNÁ BATOŽINA

Hliníkový business kufor Next Black 34 l

Travelite
324.03 €
Na objednávku 5-7 dní
Robustní, hliníkový kufr špičkové kvality z řady Lite-Box Alu ™ od značky Samsonite předčí vaše očekávání a to nejen precizním provedením, ale i mimořádnou odolností. Prostorný interiér kufru je vybaven oboustranným balícím systémem. Oba oddíly jsou opatřeny popruhy a odnímatelnými dělícími podložkami s velkou kapsou ve tvaru U.

Kabínový cestovný kufor Lite-Box Alu S 40 l

Samsonite
789.36 €
Na objednávku 7-14 dní
Alumo je vůbec první kolekcí kufrů z hliníku, kterou značka American Tourister uvedla na trh. Úložný prostor je vybavený oboustranným balícím systémem s dělícími přepážkami a s množstvím kapes na zip, které poskytují vynikající možnosti organizace. Alumo je vůbec první kolekcí kufrů z hliníku, kterou značka American Tourister uvedla na trh. Úložný prostor je vybavený oboustranným balícím systémem s dělícími přepážkami a s množstvím kapes na zip, které poskytují vynikající možnosti organizace. Alumo je vůbec první kolekcí kufrů z hliníku, kterou značka American Tourister uvedla na trh. Úložný prostor je vybavený oboustranným balícím systémem s dělícími přepážkami a s množstvím kapes na zip, které poskytují vynikající možnosti organizace.

Kabínový cestovný kufor Alumo Spinner Neon 34 l

American Tourister
402.97 €
Na objednávku 7-14 dní
Kolekcia 7R Master je majstrovským dielom v oblasti cestovných kufrov. Čo sa týka úložného priestoru, kufor je vybavený obojstranným baliacim systémom, ktorého súčasťou sú deliace prepážky vrátane integrovaného rámu na odevy a sťahovacích popruhov.

Kabínový cestoný kufor 7R Master Spinner 37,5 l

Hartmann
860.03 €
Na objednávku 7-14 dní
TRAVELITE, HLINÍKOVÝ CESTOVNÝ KUFOR NEXT 4W L SILVER 100 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE TRAVELITE, HLINÍKOVÝ CESTOVNÝ KUFOR NEXT 4W L SILVER 100 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE

Hliníkový cestovný kufor Next 4w L Silver 100 l

Travelite
410.44 €
Na objednávku 5-7 dní
TRAVELITE, HLINÍKOVÝ CESTOVNÝ KUFOR NEXT 4W L BLACK 100 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE TRAVELITE, HLINÍKOVÝ CESTOVNÝ KUFOR NEXT 4W L BLACK 100 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE

Hliníkový cestovný kufor Next 4w L Black 100 l

Travelite
410.44 €
Na objednávku 5-7 dní
TRAVELITE, HLINÍKOVÝ CESTOVNÍ KUFOR NEXT 4W M BLACK69 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE TRAVELITE, HLINÍKOVÝ CESTOVNÍ KUFOR NEXT 4W M BLACK69 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE

Hliníkový cestovní kufor Next 4w M Black69 l

Travelite
367.24 €
Na objednávku 5-7 dní
TRAVELITE, HLINÍKOVÝ CESTOVNÝ KUFOR NEXT 4W M SILVER 69 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE TRAVELITE, HLINÍKOVÝ CESTOVNÝ KUFOR NEXT 4W M SILVER 69 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE

Hliníkový cestovný kufor Next 4w M Silver 69 l

Travelite
367.24 €
Na objednávku 5-7 dní
Robustný, hliníkový kufor špičkovej kvality z rady Lite-Box Alu ™ od značky Samsonite predčí vaše očakávania a to nielen precíznym prevedením, ale aj mimoriadnou odolnosťou. Prostorný interiér kufru je vybaven oboustranným balicím systémem. Oba oddíly jsou opatřeny popruhy a odnímatelnými dělícími podložkami s velkou kapsou ve tvaru U, které pomohou vaše věci pečlivě a efektivně zabalit.

Hliníkový cestovný kufor Lite -Box Alu Trunk L 93 l

Samsonite
884.91 €
Na objednávku 7-14 dní
Robustný, hliníkový kufor špičkovej kvality z rady Lite-Box Alu ™ od značky Samsonite predčí vaše očakávania a to nielen precíznym prevedením, ale aj mimoriadnou odolnosťou. Priestranný interiér kufra je vybavený obojstranným baliacim systémom. Oba oddiely sú opatrené popruhmi a odnímateľnými deliacimi podložkami s veľkým vreckom v tvare U, ktoré pomôžu vaše veci starostlivo a efektívne zabaliť.

Hliníkový cestovný kufor Lite-box Alu Trunk XL 106 l

Samsonite
938.93 €
Na objednávku 7-14 dní
Excelentný cestovný kufor od značky Samsonite z radu Lite-Box Alu™ vyrobený z anodizovaného hliníka špičkovej kvality posunie vaše cestovanie o level vyššie. Priestranný interiér kufra je vybavený obojstranným baliacim systémom. Oba oddiely sú opatrené popruhmi a odnímateľnými deliacimi podložkami s veľkým vreckom v tvare U, ktoré pomôžu vaše veci starostlivo a efektívne zabaliť.

Hliníkový cestovný kufor Lite-Box Alu M 71 l

Samsonite
781.05 €
Na objednávku 7-14 dní
Kolekce 7R Master je mistrovským dílem v oblasti cestovních zavazadel. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený oboustranným balícím systémem, jehož součástí jsou dělící přepážky včetně integrovaného rámu na oděvy a stahovací popruhy.
Bestseller

Cestovný kufor 7R Master Spinner 100 l

Hartmann
976.36 €
Na objednávku 7-14 dní
Kolekcia 7R Master je majstrovským dielom v oblasti cestovnej batožiny. Čo sa týka úložného priestoru, kufor je vybavený obojstranným baliacim systémom, ktorého súčasťou sú deliace prepážky vrátane integrovaného rámu na odevy a sťahovacie popruhy.

Cestovný kufor 7R Master Spinner 73 l

Hartmann
918.19 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 96 € u nás máte dopravu zadarmo.