Batohy

Prečítajte si viac
Volnočasový batoh Pure Eco Concept s anatomicky tvarovanými popruhy od značky Walker. Jeho anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy zajišťují optimální pohodlí při nošení, ať už jdete do školy, do práce nebo na výlet. Volnočasový batoh Pure Eco Concept s anatomicky tvarovanými popruhy od značky Walker. Jeho anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy zajišťují optimální pohodlí při nošení, ať už jdete do školy, do práce nebo na výlet. Volnočasový batoh Pure Eco Concept s anatomicky tvarovanými popruhy od značky Walker. Jeho anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy zajišťují optimální pohodlí při nošení, ať už jdete do školy, do práce nebo na výlet. Volnočasový batoh Pure Eco Concept s anatomicky tvarovanými popruhy od značky Walker. Jeho anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy zajišťují optimální pohodlí při nošení, ať už jdete do školy, do práce nebo na výlet. Volnočasový batoh Pure Eco Concept s anatomicky tvarovanými popruhy od značky Walker. Jeho anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy zajišťují optimální pohodlí při nošení, ať už jdete do školy, do práce nebo na výlet. Volnočasový batoh Pure Eco Concept s anatomicky tvarovanými popruhy od značky Walker. Jeho anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy zajišťují optimální pohodlí při nošení, ať už jdete do školy, do práce nebo na výlet.
Udržateľnosť

Batoh Pure Eco 29 l

Walker by Schneiders
64.04 €
Skladom
Volnočasový batoh Mika od značky Walker s prostorem na notebook 15'' a rolovacím zavíráním. V jeho výbavě jsou anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy a nastavitelný hrudní popruh. Volnočasový batoh Mika od značky Walker s prostorem na notebook 15'' a rolovacím zavíráním. V jeho výbavě jsou anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy a nastavitelný hrudní popruh. Volnočasový batoh Mika od značky Walker s prostorem na notebook 15'' a rolovacím zavíráním. V jeho výbavě jsou anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy a nastavitelný hrudní popruh.
Udržateľnosť

Mestský batoh Mika 21 l

Walker by Schneiders
82.16 €
Skladom
Stylový školní batoh Elite 2.0 vhodný pro teenagery od značky Walker s prostorem na 15'' notebook. Jeho prodyšná polstrovaná záda spolu s výškově nastavitelným zádovým systémem a anatomicky tvarovanými, výškově nastavitelnými a kompresními ramenními popruhy umožňují nosit batoh s maximálním pohodlím.
Udržateľnosť

Školský batoh Elite 2.0 32 l

Walker by Schneiders
109.54 €
Skladom
WALKER BY SCHNEIDERS, MESTSKÝ BATOH SOL MALIBU 25 L - MESTSKÉ BATOHY WALKER BY SCHNEIDERS, MESTSKÝ BATOH SOL MALIBU 25 L - MESTSKÉ BATOHY
Udržateľnosť

Mestský batoh Sol Malibu 25 l

Walker by Schneiders
82.16 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
WALKER BY SCHNEIDERS, ŠKOLSKÝ BATOH COLLEGE 2.0 LIME 29 L - ŠKOLSKÉ A DETSKÉ BATOHY WALKER BY SCHNEIDERS, ŠKOLSKÝ BATOH COLLEGE 2.0 LIME 29 L - ŠKOLSKÉ A DETSKÉ BATOHY
Udržateľnosť

Školský batoh College 2.0 Lime 29 l

Walker by Schneiders
88.48 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
WALKER BY SCHNEIDERS, ŠKOLSKÝ BATOH CAMPUS EVO 2.0 GREEN POLYGON 30 L - ŠKOLSKÉ A DETSKÉ BATOHY WALKER BY SCHNEIDERS, ŠKOLSKÝ BATOH CAMPUS EVO 2.0 GREEN POLYGON 30 L - ŠKOLSKÉ A DETSKÉ BATOHY
Udržateľnosť

Školský batoh Campus Evo 2.0 Green Polygon 30 l

Walker by Schneiders
109.54 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.