Batohy

Prečítajte si viac
Volnočasový batoh Mika od značky Walker s prostorem na notebook 15'' a rolovacím zavíráním. V jeho výbavě jsou anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy a nastavitelný hrudní popruh. Volnočasový batoh Mika od značky Walker s prostorem na notebook 15'' a rolovacím zavíráním. V jeho výbavě jsou anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy a nastavitelný hrudní popruh. Volnočasový batoh Mika od značky Walker s prostorem na notebook 15'' a rolovacím zavíráním. V jeho výbavě jsou anatomicky tvarované a výškově nastavitelné ramenní popruhy a nastavitelný hrudní popruh.
Udržateľnosť

Mestský batoh Mika 21 l

Walker by Schneiders
82.16 €
Skladom
WALKER BY SCHNEIDERS, MESTSKÝ BATOH MIKA PEACH 21 L - MESTSKÉ BATOHY WALKER BY SCHNEIDERS, MESTSKÝ BATOH MIKA PEACH 21 L - MESTSKÉ BATOHY
Udržateľnosť

Mestský batoh Mika Peach 21 l

Walker by Schneiders
82.16 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
WALKER BY SCHNEIDERS, MESTSKÝ BATOH SOL COCONUT 25 L - MESTSKÉ BATOHY WALKER BY SCHNEIDERS, MESTSKÝ BATOH SOL COCONUT 25 L - MESTSKÉ BATOHY
Udržateľnosť

Mestský batoh Sol Coconut 25 l

Walker by Schneiders
82.16 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
WALKER BY SCHNEIDERS, MESTSKÝ BATOH SOL PEACH 25 L - MESTSKÉ BATOHY WALKER BY SCHNEIDERS, MESTSKÝ BATOH SOL PEACH 25 L - MESTSKÉ BATOHY
Udržateľnosť

Mestský batoh Sol Peach 25 l

Walker by Schneiders
82.16 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.