Dáždniky

Prečítajte si viac
Buďte neprehliadnuteľná za každého počasia s automatickým dáždnikom Magic Fiber Prima Vera od značky Doppler. Polyesterový poťah je odolný proti zmenám vlhkosti a teplôt, nezráža sa.
-20%

Dáždnik Magic Fiber Prima Vera 7441465PV

Doppler
37.48 €   29.98 €
Skladom
Elegantný dámsky dáždnik Fiber Havanna Timeless od značky Doppler zaistí, že sa budete na daždivé počasie vyložene tešiť. Plusovým bodom je polyesterový poťah, ktorý umožňuje rýchle schnutie. Elegantný dámsky dáždnik Fiber Havanna Timeless od značky Doppler zaistí, že sa budete na daždivé počasie vyložene tešiť. Plusovým bodom je polyesterový poťah, ktorý umožňuje rýchle schnutie.
-20%

Dámsky skladací dáždnik Fiber Havanna Timeless 722365NE

Doppler
27.37 €   21.90 €
Skladom
S kvalitným dáždnikom Mini Fiber Desert Colorfull značky Doppler budete na dážď vždy pripravení. Dlhú životnosť zaistí veľmi kvalitná konštrukcia zo sklolaminátu, ocele a hliníka.
-20%

Dáždnik Mini Fiber Desert Colorfull 726465DS

Doppler
24.84 €   19.87 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.