Porsche Design

“DESIGN MUST BE HONEST.”

Ferdinand Alexander Porsche 

Porsche Design je značka charakteristická nadčasovým, funkčným a inovatívnym štýlom. V roku 1972 ju založil profesor Ferdinand Alexander Porsche, designér legendárneho vozu Porsche 911. Prvým produktom tejto značky boli čierne hodinky, ktoré boli v tej dobe revolučným produktom, keďže do tej doby sa vyrábali len zo zlata a striebra. Dnes je Porsche Design jedným z najslávnejších designérských štúdií a je nositeľom viac než 170 medzinárodných ocenení.

Precíznosť pri výrobe a dôraz na vysoko kvalitné materiály – tieto vlastnosti, ktoré sú zásadné pri výrobe vozov Porsche sú rovnako tak premietané i do produktov značky Porsche Design, či už sa jedná o kabelky, batožinu, oblečenie alebo elektroniku. Pre Porsche Design je zároveň typický puristický štýl – žiadne výrazné zdobenie a nápadné detaily, len čistá elegancia a logo značky.

 

Objavte celú ponuku značky Porsche Design >>

Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu

V tejto kategórii sa bohužiaľ nenachádza zatiaľ žiadny tovar

Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.