Picard

Spojenie prírodných materiálov, tradičného remeselného spracovania, kreatívneho designu a vášne tvorí jedinečnosť značky Picard už od roku 1928. Rodinnú firmu s poctivou výrobou založil Martin Picard so svojimi synmi Edmundom a Aloisom. Teraz sa už štvrtá generácia rodiny Picard v čele s Georgom Picardom stará o to, aby ich meno bolo aj naďalej zárukou vysokej kvality

Zvláštnosťou značky Picard je jedinečné postavenie, ktoré zaujíma na trhu ako výrobca vysoko kvalitného koženého tovaru. Jedným príkladom zo všetkých je fakt, že firma nekupuje kožený tovar od dodávateľov tretích strán. Všetky kožené výrobky si vyrábajú sami! To ich robí nezávislou firmou a zaručuje najvyššiu kvalitu.

Samozrejmosťou sú tiež štandardy sociálnej interakcie a rovné pracovné podmienky vo všetkých fabrikách, kde sa tovar vyrába. Picard nezaháľa ani v téme ekológie a dopadu na životné prostredie. Prísne pravidlo, ktoré uplatňuje, je odber surovín iba od ekologicky optimalizovaných firiem.

Vyskúšajte kabelky a doplnky značky Picard a pochopíte, čo znamená „moja obľúbená značka s tradíciou“.

 

Objavte celú ponuku značky Picard >>

Štýlová pánska taška v nadčasovom prevedení od značky Picard z kolekcie Buddy. S touto taškou budete mať vo svojich veciach prehľad a poriadok. Tašku môžete nosiť cez rameno alebo crossbody.
-15%

Pánska kožená taška cez rameno Buddy 4016

Picard
140.70 €   119.59 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 96 € u nás máte dopravu zadarmo.