Kellermann

Jednota a sila - ich symbolmi sú tri meče, postavené na hrotoch v logu značky Kellermann a odkazujú na tradíciu remesla, tradíciu, predávanú tradične z generácie na generáciu.

Kellermann je tak tradičnou rodinnou firmou, ktorá vznikla už v roku 1927. Kvalitné nástroje na manikúru a pedikúru tejto nemeckej značky tak patria medzi tie najznámejšie. Gustav Kellermann, jeden zo zakladateľov, bol dlhoročným spoločníkom slávnej oceliarskej spoločnosti Solingen. Rovnako ako nože Solingen, aj nástroje od značky Kellermann sa môžu chváliť práve svojou životnosťou a tým aj odolnosťou.

Objavte celú ponuku od značky Kellermann >>

V tejto kategórii sa bohužiaľ nenachádza zatiaľ žiadny tovar

Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.