Kellermann

Jednota a sila - ich symbolmi sú tri meče, postavené na hrotoch v logu značky Kellermann a odkazujú na tradíciu remesla, tradíciu, predávanú tradične z generácie na generáciu.

Kellermann je tak tradičnou rodinnou firmou, ktorá vznikla už v roku 1927. Kvalitné nástroje na manikúru a pedikúru tejto nemeckej značky tak patria medzi tie najznámejšie. Gustav Kellermann, jeden zo zakladateľov, bol dlhoročným spoločníkom slávnej oceliarskej spoločnosti Solingen. Rovnako ako nože Solingen, aj nástroje od značky Kellermann sa môžu chváliť práve svojou životnosťou a tým aj odolnosťou.

Objavte celú ponuku od značky Kellermann >>

Perfektním pomocníkem pro péči o nehty je sada na manikúru od německé značky Kellermann. Dokonalý tip na dárek.

Sada na manikúru 7858PN

Kellermann
19.68 €
Skladom
Dopřejte svým nehtům luxusní péči s kvalitní sadou na manikúru od německé značky Kellermann. Pouzdro je vyrobené ze syntetické kůže. Je uzavíratelné na patent.

Sada na manikúru 9266PN

Kellermann
23.70 €
Skladom
Praktická sada na manikúru od německé značky Kellermann v elegantním provedení se stane perfektním doplňkem pro domácí péči o nehty. Perfektní tip na dárek.

Sada na manikúru 9223PN

Kellermann
35.75 €
Skladom
Kvalitní sada na manikúru by neměla chybět v žádné kosmetické tašce. Vsaďte na německou značku Kellermann a budete nadšeni. Pouzdro je vyrobené ze syntetické kůže.

Sada na manikúru 7838PN

Kellermann
35.75 €
Skladom
Věnujte svým nehtům perfektní péči s kvalitní sadou na manikúru od německého výrobce Kellermann. Pouzdro je vyrobené ze syntetické kůže.

Sada na manikúru 5202PN

Kellermann
35.75 €
Skladom
Pečujte o své nehty s kvalitní sadou na manikúru od německé značky Kellermann. Pouzdro je vyrobené ze syntetické kůže. Je uzavíratelné na zip.

Sada na manikúru BL7860PN

Kellermann
35.75 €
Skladom
Udržované ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně s pomocí kvalitní sady na manikúru od německé značky Kellermann. Pouzdro je vyrobené ze syntetické kůže. Je uzavíratelné na zip.

Sada na manikúru BL7832PN

Kellermann
39.77 €
Skladom
Vaše nehty si zaslouží prvotřídní péči. A s tím vám zaručeně pomůže kvalitní sada na manikúru od německé značky Kellermann. Pouzdro je vyrobené ze syntetické kůže. Je uzavíratelné na zip.

Sada na manikúru BL7831PN

Kellermann
39.77 €
Skladom
Cestovní sada na manikúru vybavená základními nástroji pro perfektní péči o nehty od německé značky Kellermann. Perfektní tip na dárek.

Sada na manikúru BL5214MC RED

Kellermann
23.70 €
Skladom
Menší sada na manikúru vybavená základními nástroji pro perfektní péči o nehty od německé značky Kellermann. Perfektní tip na dárek.

Sada na manikúru BL7407PG

Kellermann
23.70 €
Skladom
Pečujte o své nehty ať už jste kdekoliv. S touto kompaktní sadou na manikúru od německé značky Kellermann to bude hračka. Perfektní tip na dárek.

Sada na manikúru BL5212PN

Kellermann
23.70 €
Skladom
Menší sada na manikúru od německé značky Kellermann v unisex provedení se stane perfektním doplňkem pro péči o nehty doma i na cestách. Pouzdro je vyrobené ze syntetické kůže.

Sada na manikúru BL7858PN

Kellermann
19.68 €
Skladom
Menší sada na manikúru od německé značky Kellermann v koženém pouzdru. Sada na manikúru je skvělým tipem na dárek.

Cestovná sada na manikúru BL7411PN

Kellermann
23.70 €
Skladom
Pro precizní péči o nehty je tu kvalitní sada na manikúru od značky Kellermann. Menší balení pohodlně umístíte do každé kosmetické tašky.

Sada na manikúru BL58831PN

Kellermann
19.68 €
Skladom
Perfektním doplňkem pro péči o nehty se stane sada na manikúru od německé značky Kellermann. Velikost vhodná do každé kosmetické tašky. Dokonalý tip na dárek.

Sada na manikúru BL7848PN

Kellermann
19.68 €
Skladom
Pečujte o své nehty s dokonalým pomocníkem v podobě sady na manikúru od německé značky Kellermann. Pouzdro je vyrobené ze syntetické kůže.

Sada na manikúru BL7847PN

Kellermann
19.68 €
Skladom
Perfektním pomocníkem pro péči o nehty je sada na manikúru od německé značky Kellermann. Pouzdro je vyrobené ze syntetické kůže.

Sada na manikúru BL7845PN

Kellermann
19.68 €
Skladom
Pro precizní péči o vaše nehty je tady kvalitní sada na manikúru od německé značky Kellermann. Pouzdro je pevné a je vyrobené z hovězí kůže.

Kožená sada na manikúru L58324PN

Kellermann
43.78 €
Skladom
Věnujte svým nehtům královskou péči s bohatě vybavenou sadou na manikúru od německého výrobce Kellermann. Unisex provedení vhodné pro muže i ženy. Skvělý tip na dárek.

Kožená sada na manikúru L52051PN

Kellermann
55.83 €
Skladom
Velká luxusní sada na manikúru od německé značky Kellermann s výběrem 12 nástrojů pro dokonalou péči o vaše nehty a vzhled. Pouzdro je pevné a vyrobené z hovězí kůže.

Kožená sada na manikúru L59521PN

Kellermann
55.83 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.