Fjällräven

Všetko začalo v roku 1950 vo Švédsku. Vtedy štrnásťročný Åke Nordin vyrazil do hôr, no jeho batoh mu proste nevyhovoval. Rozhodol sa vyrobiť si svoj vlastný. O desať rokov neskôr v roku 1960 založil vo svojej pivnici v meste Örnsköldsvik spoločnosť Fjällräven. Prečo práve tento názov? Keď zasiahnu studené mrazy, polárna líška si prikrýva svoj ňufák chvostom a to jej pomáha vydržať teploty aj okolo -60°C. Na Åkeho urobila táto schopnosť líšky prežiť aj náročné podmienky taký dojem, že sa rozhodol po nej pomenovať celú svoju spoločnosť.

Åke Nordin je dnes právom nazývaný legendou outdoorových aktivít. Okrem batohov sa značka pýši tiež outdoorovým oblečením alebo stanmi. Za svoje produkty získali už niekoľko prestížnych ocenení. Populárny batoh Kånken vznikol v roku 1978 ako reakcia na problémy s chrbtom švédskych detí. Vďaka svojmu obdĺžnikovému tvaru do neho zmestíte všetko vo veľkosti A4 a zabezpečuje tak školákom voľné ruky, na rôzne aktivity a dobrodružstvá aj počas všedného dňa.

Ak hľadáte ruksak, ktorý vás skutočne nesklame, stavte na kvalitu Fjällräven. Batoh, ktorý rovnako ako polárna líška, zvláda aj tie najnáročnejšie podmienky.

Objavte celú ponuku od značky Fjällräven>>

V tejto kategórii sa bohužiaľ nenachádza zatiaľ žiadny tovar

Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.