Corkor

Zoznámte sa s portugalskou značkou Corkor, ktorá prináša prírodné, udržateľné a ekologické produkty vyrobené z korku. Kolekcie Corkor pochádzajú z korkových dubov a sú vyrábané ručne a lokálne úzkym tímom remeselníkov z Portugalska. Tradičné remeselnícke spracovanie poskytuje kolekcie, ktoré vám zaistia prémiovú kvalitu bez prémiovej ceny.

Korková koža použitá na výrobu produktov od Corkoru je certifikovaná. Táto akreditácia zaisťuje ochranu a adekvátnu ťažbu lesa korkového dubu. Korok sa získava odstránením vonkajšej kôry stromov, bez toho aby došlo k jeho rezaniu či poškodeniu. Kôra sa tak dopĺňa a korok je možné získavať opakovane.

Zakladatelia značky Corkor sú Natália a Vítor, vyrastali obklopení korkovými dubmi a od útleho veku ich milovali a ctili. Neskôr v móde bádali, prečo sa korok nevyužíva vo vegánskej móde viac. Za víziou priniesť korok do sveta dospelých viac ich viedlo prianie vytvárať lepšie vegánske doplnky. Hrdí majitelia dielne na celý výrobný proces dozerajú. Celý proces, od návrhov až po odoslanie, aby práve Vám zabezpečili špičkovú kvalitu a prvotriedny zážitok.

Objavte celú ponuku od značky Corkor >>

Stredne veľká dámska korková peňaženka na zips od značky Corkor. Ľahká, nadčasová a maximálne praktická. Vnútri sú k dispozícii celkom 3 priehradky na karty, 1 oddiel na bankovky, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady.
Udržateľnosť
-40%

Dámska korková peňaženka CK251

Corkor
64.47 €   38.68 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.