Cavallo Nero

Cavallo Nero sa narodil v roku 1977. Na ceste svojho života bol spojený s detailmi umeleckých kreácií z talianskeho kráľovstva tak, aby ich cestu prelial až do metropolitného modernizmu. Zmes umeleckých kultúr a generácií prináša prostredníctvom Cavalla Nera zážitok do sveta vecí z kože, ktorá vnáša eleganciu pod svetlom metropolitnej kultúry a dáva tak priestor revolučným generáciám. Jeho kožené výtvory so sebou nesú novú éru, rozptyľujúcu kultúru veľkých talianskych majstrov kože.

Objavte celú ponuku od značky Cavallo Nero >>

V tejto kategórii sa bohužiaľ nenachádza zatiaľ žiadny tovar

Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.