Cavallo Nero

Cavallo Nero sa narodil v roku 1977. Na ceste svojho života bol spojený s detailmi umeleckých kreácií z talianskeho kráľovstva tak, aby ich cestu prelial až do metropolitného modernizmu. Zmes umeleckých kultúr a generácií prináša prostredníctvom Cavalla Nera zážitok do sveta vecí z kože, ktorá vnáša eleganciu pod svetlom metropolitnej kultúry a dáva tak priestor revolučným generáciám. Jeho kožené výtvory so sebou nesú novú éru, rozptyľujúcu kultúru veľkých talianskych majstrov kože.

Objavte celú ponuku od značky Cavallo Nero >>

Elegantní pánská kožená peněženka v minimalistickém designu od značky Cavallo Nero z řady Silver. V její výbavě jsou 4 přihrádky na karty, oddíly na bankovky, kapsa na mince a 2 další přihrádky.

Pánska kožená peňaženka Silver S013

Cavallo Nero
51.82 €
Skladom
Kožené pouzdro na karty nebo vizitky od značky Cavallo Nero z řady Silver je skvělým praktickým pomocníkem. Obsahuje celkem 8 přihrádek na karty a 1 další přihrádku uprostřed.

Kožené puzdro na karty Silver S043

Cavallo Nero
23.70 €
Skladom
Praktický doplněk pro vaše finance - kožená peněženka na mince od značky Cavallo Nero z řady Silver. Je uzavíratelná kovovým patentem. Uvnitř je vybavena jednou kapsou na mince a otevřenou malou přihrádkou v zadní části. Praktický doplněk pro vaše finance - kožená peněženka na mince od značky Cavallo Nero z řady Silver. Je uzavíratelná kovovým patentem. Uvnitř je vybavena jednou kapsou na mince a otevřenou malou přihrádkou v zadní části.

Kožená peňaženka na mince Silver S070

Cavallo Nero
31.73 €
Skladom
Kožená elegantní peněženka na mince značky Cavallo Nero. Uvnitř peněženky naleznete přihrádku na mince. Je uzavíratelná kovovým patentem. Kožená elegantní peněženka na mince značky Cavallo Nero. Uvnitř peněženky naleznete přihrádku na mince. Je uzavíratelná kovovým patentem.

Kožená peňaženka na mince Silver S016

Cavallo Nero
23.70 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.