Cestovné kufre a tašky

Prečítajte si viac
Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Trojčíselný TSA zámok, integrovaný expandér a nadčasový dizajn - látkový cestovný kufor March z ultra ľahkého materiálu. Vnútri nájdete obojstranný baliaci systém vrátane fixačných popruhov a praktických vreciek. Trojčíselný TSA zámok, integrovaný expandér a nadčasový dizajn - látkový cestovný kufor March z ultra ľahkého materiálu. Vnútri nájdete obojstranný baliaci systém vrátane fixačných popruhov a praktických vreciek. Trojčíselný TSA zámok, integrovaný expandér a nadčasový dizajn - látkový cestovný kufor March z ultra ľahkého materiálu.Trojčíselný TSA zámok, integrovaný expandér a nadčasový dizajn - látkový cestovný kufor March z ultra ľahkého materiálu. Vnútri nájdete obojstranný baliaci systém vrátane fixačných popruhov a praktických vreciek.

Látkový cestovný kufor Exploration L 3834 106/120 l

March
130.02 €
Na objednávku 7-14 dní
Skořepinový cestovní kufr vhodný na palubu letadla od populární značky United Colors of Benetton. Uvnitř najdete oboustranný balicí systém - na jedné straně jsou fixační popruhy a na straně druhé je k dispozici dělící přepážka na zip.

Kabinový cestovní kufr UCB 35 l

United Colors of Benetton
89.26 €
Na objednávku 5-7 dní
Cestovní kufr s TSA zámkem od značky United Colors of Benetton vhodný na palubu letadla. Uvnitř najdete oboustranný balicí systém - na jedné straně jsou fixační popruhy a na straně druhé je k dispozici dělící přepážka na zip.

Kabinový cestovní kufr ULTRA LOGO 35 l

United Colors of Benetton
113.72 €
Na objednávku 5-7 dní
Palubní skořepinový kufr od populární značky United Colors of Benetton v módním provedení. Uvnitř najdete oboustranný balicí systém - na jedné straně jsou fixační popruhy a na straně druhé je k dispozici dělící přepážka na zip.

Kabinový cestovní kufr KNIT 35 l

United Colors of Benetton
178.94 €
Na objednávku 5-7 dní
TRAVELITE, KABÍNOVÝ CESTOVNÝ KUFOR CITY S LEMON 40 L - PRÍRUČNÁ BATOŽINA TRAVELITE, KABÍNOVÝ CESTOVNÝ KUFOR CITY S LEMON 40 L - PRÍRUČNÁ BATOŽINA

Kabínový cestovný kufor City S Lemon 40 l

Travelite
74.14 €
Na objednávku 5-7 dní
HEYS, SKOŘEPINOVÝ CESTOVNÍ KUFR BRITTO HEARTS CARNIVAL L 100 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE HEYS, SKOŘEPINOVÝ CESTOVNÍ KUFR BRITTO HEARTS CARNIVAL L 100 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE

Skořepinový cestovní kufr Britto Hearts Carnival L 100 l

Heys
211.95 €
Na objednávku 5-7 dní
Velký skořepinový kufr na čtyřech kolečkách od značky United Colors of Benetton vybavený TSA zámkem. Uvnitř najdete oboustranný balicí systém - na jedné straně jsou fixační popruhy a na straně druhé je k dispozici dělící přepážka na zip.

Skořepinový cestovní kufr UCB Large 100 l

United Colors of Benetton
142.25 €
Na objednávku 5-7 dní
Střední skořepinový kufr na čtyřech kolečkách od značky United Colors of Benetton vybavený TSA zámkem. Uvnitř najdete oboustranný balicí systém - na jedné straně jsou fixační popruhy a na straně druhé je k dispozici dělící přepážka na zip.

Skořepinový cestovní kufr UCB Medium 60 l

United Colors of Benetton
134.10 €
Na objednávku 5-7 dní
Cestovní zavazadlo z kolekce Knit od populární značky United Colors of Benetton. Středně velký kufr vhodný na týdenní pobyt. Uvnitř najdete oboustranný balicí systém - na jedné straně jsou fixační popruhy a na straně druhé je k dispozici dělící přepážka na zip.

Skořepinový cestovní kufr KNIT Medium 60 l

United Colors of Benetton
227.85 €
Na objednávku 5-7 dní
TRAVELITE, SKOŘEPINOVÝ CESTOVNÍ KUFR CITY L LEMON 113/124 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE TRAVELITE, SKOŘEPINOVÝ CESTOVNÍ KUFR CITY L LEMON 113/124 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE

Skořepinový cestovní kufr City L Lemon 113/124 l

Travelite
105.93 €
Na objednávku 5-7 dní
TRAVELITE, ŠKRUPINOVÝ CESTOVNÝ KUFOR CITY M LEMON 78/86 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE TRAVELITE, ŠKRUPINOVÝ CESTOVNÝ KUFOR CITY M LEMON 78/86 L - ŠKRUPINOVÉ KUFRE

Škrupinový cestovný kufor City M Lemon 78/86 l

Travelite
95.34 €
Na objednávku 5-7 dní
HEYS, KABÍNOVÝ CESTOVNÝ KUFOR E-MOTION KIDS LUGGAGE LOVE 13 L - DETSKÁ BATOŽINA HEYS, KABÍNOVÝ CESTOVNÝ KUFOR E-MOTION KIDS LUGGAGE LOVE 13 L - DETSKÁ BATOŽINA

Kabínový cestovný kufor e-Motion Kids Luggage Love 13 l

Heys
42.39 €
Na objednávku 5-7 dní
HEYS, KABINOVÝ CESTOVNÍ KUFR E-MOTION KIDS LUGGAGE KISS 13 L - DETSKÁ BATOŽINA HEYS, KABINOVÝ CESTOVNÍ KUFR E-MOTION KIDS LUGGAGE KISS 13 L - DETSKÁ BATOŽINA

Kabinový cestovní kufr e-Motion Kids Luggage Kiss 13 l

Heys
42.39 €
Na objednávku 5-7 dní
BG BERLIN, OCHRANNÝ OBAL NA KUFOR METRICS VEL. L - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO BG BERLIN, OCHRANNÝ OBAL NA KUFOR METRICS VEL. L - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Ochranný obal na kufor Metrics vel. L

BG Berlin
25.68 €
Na objednávku 5-7 dní
BG BERLIN, OCHRANNÝ OBAL NA KUFOR HUG CAVE MAN YELLOW VEL. S - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Ochranný obal na kufor Hug Cave Man Yellow vel. S

BG Berlin
21.20 €
Na objednávku 5-7 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

92%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 40 €u nás máte dopravu zadarmo.