Batohy na notebook

Prečítajte si viac
Stylový nepromokavý batoh na notebook 14'' Ecodiver od značky Samsonite vyrobený z recyklovaných materiálů se speciálním důrazem na komfort a bezpečnost. Na svých cestách budete v bezpečí také díky reflexním prvkům, kterými je batoh opatřen pro zvýšení viditelnosti. Stylový nepromokavý batoh na notebook 14'' Ecodiver od značky Samsonite vyrobený z recyklovaných materiálů se speciálním důrazem na komfort a bezpečnost. Na svých cestách budete v bezpečí také díky reflexním prvkům, kterými je batoh opatřen pro zvýšení viditelnosti. Stylový nepromokavý batoh na notebook 14'' Ecodiver od značky Samsonite vyrobený z recyklovaných materiálů se speciálním důrazem na komfort a bezpečnost. Na svých cestách budete v bezpečí také díky reflexním prvkům, kterými je batoh opatřen pro zvýšení viditelnosti.
Udržateľnosť

Batoh na notebook 14'' Ecodiver S 16 l

Samsonite
108.50 €
Na objednávku 7-14 dní
Nepromokavý batoh na notebook 15,6'' s USB portem z řady Ecodiver od značky Samsonite vyrobený z recyklovaných materiálů se speciálním důrazem na komfort a bezpečnost. Na svých cestách budete v bezpečí také díky reflexním prvkům, kterými je batoh opatřen pro zvýšení viditelnosti. Nepromokavý batoh na notebook 15,6'' s USB portem z řady Ecodiver od značky Samsonite vyrobený z recyklovaných materiálů se speciálním důrazem na komfort a bezpečnost. Na svých cestách budete v bezpečí také díky reflexním prvkům, kterými je batoh opatřen pro zvýšení viditelnosti. Nepromokavý batoh na notebook 15,6'' s USB portem z řady Ecodiver od značky Samsonite vyrobený z recyklovaných materiálů se speciálním důrazem na komfort a bezpečnost. Na svých cestách budete v bezpečí také díky reflexním prvkům, kterými je batoh opatřen pro zvýšení viditelnosti.
Udržateľnosť

Batoh na notebook 15,6'' Ecodiver M USB 18 l

Samsonite
141.89 €
Na objednávku 7-14 dní
Stylový nepromokavý batoh na notebook 15,6'' Ecodiver od značky Samsonite vyrobený z recyklovaných materiálů se speciálním důrazem na komfort a bezpečnost. Na svých cestách budete v bezpečí také díky reflexním prvkům, kterými je batoh opatřen pro zvýšení viditelnosti. Stylový nepromokavý batoh na notebook 15,6'' Ecodiver od značky Samsonite vyrobený z recyklovaných materiálů se speciálním důrazem na komfort a bezpečnost. Na svých cestách budete v bezpečí také díky reflexním prvkům, kterými je batoh opatřen pro zvýšení viditelnosti.
Udržateľnosť

Batoh na notebook 15,6'' Ecodiver M 19 l

Samsonite
121.02 €
Na objednávku 7-14 dní
S batohem na notebook Samsonite Securipak budou vaše denní nezbytnosti v naprostém bezpečí. Tento batoh je naprostým MUST HAVE pro život ve městě. Moderný unisex batoh je vyrobený z materiálu recyklovaného polyesteru (z 11 kusov RPET fliaš). Na prednej strane je doplnený reflexnými prvkami. S batohom na notebook Samsonite Securipak budú vaše denné nevyhnutnosti v úplnom bezpečí. Tento batoh je úplným MUST HAVE pre život v meste. Moderný unisex batoh je vyrobený z materiálu recyklovaného polyesteru (z 11 kusov RPET fliaš). Na prednej strane je doplnený reflexnými prvkami. S batohom na notebook Samsonite Securipak budú vaše denné nevyhnutnosti v úplnom bezpečí. Tento batoh je úplným MUST HAVE pre život v meste. Moderný unisex batoh je vyrobený z materiálu recyklovaného polyesteru (z 11 kusov RPET fliaš). Na prednej strane je doplnený reflexnými prvkami. S batohom na notebook Samsonite Securipak budú vaše denné nevyhnutnosti v úplnom bezpečí. Tento batoh je úplným MUST HAVE pre život v meste. Moderný unisex batoh je vyrobený z materiálu recyklovaného polyesteru (z 11 kusov RPET fliaš). Na prednej strane je doplnený reflexnými prvkami. S batohom na notebook Samsonite Securipak budú vaše denné nevyhnutnosti v úplnom bezpečí. Tento batoh je úplným MUST HAVE pre život v meste. Moderný unisex batoh je vyrobený z materiálu recyklovaného polyesteru (z 11 kusov RPET fliaš). Na prednej strane je doplnený reflexnými prvkami. S batohom na notebook Samsonite Securipak budú vaše denné nevyhnutnosti v úplnom bezpečí. Tento batoh je úplným MUST HAVE pre život v meste. Moderný unisex batoh je vyrobený z materiálu recyklovaného polyesteru (z 11 kusov RPET fliaš). Na prednej strane je doplnený reflexnými prvkami.
Udržateľnosť

Batoh na notebook 15.6" Securipak 17 l

Samsonite
116.84 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 96 € u nás máte dopravu zadarmo.