Kabelky

Prečítajte si viac
Minimalistická a štýlová dámska kabelka cez rameno s mnohými vreckami z udržateľnej kolekcie Be-Her od značky Samsonite. Dámska kabelka cez rameno Be-Her 3 Comp M
Udržateľnosť
-30%

Dámska kabelka cez rameno Be-Her 3 Comp M

Samsonite
117.99 €   82.60 €
Skladom
VUCH, DÁMSKA KABELKA CEZ RAMENO TILADY - KABELKY DO RUKY VUCH, DÁMSKA KABELKA CEZ RAMENO TILADY - KABELKY DO RUKY

Dámska kabelka cez rameno Tilady

Vuch
48.80 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
VUCH, DÁMSKÁ KOŽENÁ CROSSBODY KABELKA LEYRA GREEN - CROSSBODY KABELKY VUCH, DÁMSKÁ KOŽENÁ CROSSBODY KABELKA LEYRA GREEN - CROSSBODY KABELKY

Dámská kožená crossbody kabelka Leyra Green

Vuch
69.15 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
VUCH, DÁMSKA CROSSBODY KABELKA JAPIE - CROSSBODY KABELKY VUCH, DÁMSKA CROSSBODY KABELKA JAPIE - CROSSBODY KABELKY
Udržateľnosť

Dámska crossbody kabelka Japie

Vuch
44.73 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
VUCH, DÁMSKÁ SHOPPER KABELKA EILEEN GREEN - SHOPPER KABELKY VUCH, DÁMSKÁ SHOPPER KABELKA EILEEN GREEN - SHOPPER KABELKY

Dámská shopper kabelka Eileen Green

Vuch
44.73 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Štýlový dámsky messenger s priehradkou na notebook s uhlopriečkou 13,3'' z kolekcie Ongoing od značky Samsonite v minimalistickom dizajne. Dámsky messenger Ongoing 13,3'' Štýlový dámsky messenger s priehradkou na notebook s uhlopriečkou 13,3'' z kolekcie Ongoing od značky Samsonite v minimalistickom dizajne. Dámsky messenger Ongoing 13,3'' Štýlový dámsky messenger s priehradkou na notebook s uhlopriečkou 13,3'' z kolekcie Ongoing od značky Samsonite v minimalistickom dizajne. V jeho výbave nechýba nastaviteľný popruh na pohodlné nosenie cez rameno alebo crossbody.
Udržateľnosť

Dámsky messenger Ongoing 13,3''

Samsonite
122.06 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Dámska taška na notebook s uhlopriečkou 15,6'' z kolekcie Ongoing od značky Samsonite v minimalistickom dizajne. Dámska taška na notebook Ongoing 15,6'' Dámska taška na notebook s uhlopriečkou 15,6'' z kolekcie Ongoing od značky Samsonite v minimalistickom dizajne. Dámska taška na notebook Ongoing 15,6'' Dámska taška na notebook s uhlopriečkou 15,6'' z kolekcie Ongoing od značky Samsonite v minimalistickom dizajne. Je určená na nosenie v ruke aj cez rameno. Súčasťou je odnímateľný nastaviteľný popruh.
Udržateľnosť

Dámska taška na notebook Ongoing 15,6''

Samsonite
113.92 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Dámska priestranná taška na notebook s uhlopriečkou 15,6'' z kolekcie Ongoing od značky Samsonite v minimalistickom dizajne. Dámska taška na notebook Ongoing 2 Comp 15,6'' Dámska priestranná taška na notebook s uhlopriečkou 15,6'' z kolekcie Ongoing od značky Samsonite v minimalistickom dizajne. Dámska taška na notebook Ongoing 2 Comp 15,6'' Dámska priestranná taška na notebook s uhlopriečkou 15,6'' z kolekcie Ongoing od značky Samsonite v minimalistickom dizajne. Je určená na nosenie v ruke aj cez rameno. Súčasťou je odnímateľný nastaviteľný popruh.
Udržateľnosť

Dámska taška na notebook Ongoing 2 Comp 15,6''

Samsonite
122.06 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
THULE, TAŠKA PŘES RAMENO PARAMOUNT ZELENÁ 2 L - TAŠKY CEZ RAMENO THULE, TAŠKA PŘES RAMENO PARAMOUNT ZELENÁ 2 L - TAŠKY CEZ RAMENO

Taška přes rameno Paramount zelená 2 l

Thule
59.83 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
THULE, TAŠKA PŘES RAMENO PARAMOUNT ZELENÁ 14 L - TAŠKY CEZ RAMENO THULE, TAŠKA PŘES RAMENO PARAMOUNT ZELENÁ 14 L - TAŠKY CEZ RAMENO

Taška přes rameno Paramount zelená 14 l

Thule
109.49 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Taška na notebook s uhlopriečkou 15,6'' z kolekcie Respark od značky Samsonite vyrobená z recyklovaných materiálov. Môžete ju nosiť v ruke alebo cez rameno. Súčasťou je odnímateľný nastaviteľný popruh. Taška na notebook s uhlopriečkou 15,6'' z kolekcie Respark od značky Samsonite vyrobená z recyklovaných materiálov. Môžete ju nosiť v ruke alebo cez rameno. Súčasťou je odnímateľný nastaviteľný popruh. Taška na notebook s uhlopriečkou 15,6'' z kolekcie Respark od značky Samsonite vyrobená z recyklovaných materiálov. Môžete ju nosiť v ruke alebo cez rameno. Súčasťou je odnímateľný nastaviteľný popruh.
Udržateľnosť

Taška na notebook 15,6" Respark 24 l

Samsonite
93.57 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.