Crossbody kabelky

Prečítajte si viac
Dámska elegantná kabelka s nastaviteľným popruhom z kolekcie Skyler Pro od značky Samsonite perfektne zdôrazní vašu ženskosť. Kabelka je vyrobená z materiálu Recyclex®, z recyklovaného materiálu RPET spoločnosti Samsonite. Dámska elegantná kabelka s nastaviteľným popruhom z kolekcie Skyler Pro od značky Samsonite perfektne zdôrazní vašu ženskosť. Môžete ju pohodlne nosiť cez rameno alebo crossbody.
Udržateľnosť

Dámska kabelka cez rameno Skyler Pro Hobo Bag M

Samsonite
96.60 €
Na objednávku 7-14 dní
Dámska módna kabelka cez rameno z kolekcie Skyler Pro od značky Samsonite perfektne zdôrazní vašu ženskosť. Môžete ju pohodlne nosiť cez rameno alebo crossbody. Dámska módna kabelka cez rameno z kolekcie Skyler Pro od značky Samsonite perfektne zdôrazní vašu ženskosť. Môžete ju pohodlne nosiť cez rameno alebo crossbody.
Udržateľnosť

Dámska kabelka cez rameno Skyler Pro 1 Pocket

Samsonite
92.39 €
Na objednávku 7-14 dní
Dámska malá crossbody kabelka z kolekcie Skyler Pro od značky Samsonite perfektne zdôrazní vašu ženskosť. Kabelka je vyrobená z materiálu Recyclex®, z recyklovaného materiálu RPET spoločnosti Samsonite. Dámska malá crossbody kabelka z kolekcie Skyler Pro od značky Samsonite perfektne zdôrazní vašu ženskosť. Môžete ju pohodlne nosiť cez rameno alebo crossbody.
Udržateľnosť

Dámska crossbody kabelka Skyler Pro Hobo XS

Samsonite
83.99 €
Na objednávku 7-14 dní
Dámska moderná kabelka z kolekcie Skyler Pro od značky Samsonite perfektne zdôrazní vašu ženskosť. Môžete ju pohodlne nosiť cez rameno alebo crossbody. Dámska moderná kabelka z kolekcie Skyler Pro od značky Samsonite perfektne zdôrazní vašu ženskosť. Kabelka je vyrobená z materiálu Recyclex®, z recyklovaného materiálu RPET spoločnosti Samsonite.
Udržateľnosť

Dámska kabelka cez rameno Skyler Pro Travel

Samsonite
96.60 €
Na objednávku 7-14 dní
Dámska crossbody kabelka z kolekcie Skyler Pro od značky Samsonite perfektne zdôrazní vašu ženskosť. Môžete ju pohodlne nosiť cez rameno alebo crossbody. Dámska crossbody kabelka z kolekcie Skyler Pro od značky Samsonite perfektne zdôrazní vašu ženskosť. Kabelka je vyrobená z materiálu Recyclex®, z recyklovaného materiálu RPET spoločnosti Samsonite.
Udržateľnosť

Dámska crossbody kabelka Skyler Pro S 3 Comp

Samsonite
88.19 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.