Kabelky

Prečítajte si viac
Dámská elegantní kabelka s nastavitelným popruhem z kolekce Skyler Pro od značky Samsonite perfektně zdůrazní vaší ženskost. Kabelka je vyrobena z materiálu Recyclex®, z recyklovaného materiálu RPET společnosti Samsonite. Dámská elegantní kabelka s nastavitelným popruhem z kolekce Skyler Pro od značky Samsonite perfektně zdůrazní vaší ženskost. Můžete ji pohodlně nosit přes rameno nebo crossbody.
Udržateľnosť

Dámska kabelka cez rameno Skyler Pro Hobo Bag M

Samsonite
92.35 €
Na objednávku 7-14 dní
Dámská módní kabelka přes rameno z kolekce Skyler Pro od značky Samsonite perfektně zdůrazní vaší ženskost. Můžete ji pohodlně nosit přes rameno nebo crossbody. Dámská módní kabelka přes rameno z kolekce Skyler Pro od značky Samsonite perfektně zdůrazní vaší ženskost. Můžete ji pohodlně nosit přes rameno nebo crossbody.
Udržateľnosť

Dámska kabelka cez rameno Skyler Pro 1 Pocket

Samsonite
88.33 €
Na objednávku 7-14 dní
Dámská malá crossbody kabelka z kolekce Skyler Pro od značky Samsonite perfektně zdůrazní vaší ženskost. Kabelka je vyrobena z materiálu Recyclex®, z recyklovaného materiálu RPET společnosti Samsonite. Dámská malá crossbody kabelka z kolekce Skyler Pro od značky Samsonite perfektně zdůrazní vaší ženskost. Můžete ji pohodlně nosit přes rameno nebo crossbody.
Udržateľnosť

Dámska crossbody kabelka Skyler Pro Hobo XS

Samsonite
80.30 €
Na objednávku 7-14 dní
Dámská moderní kabelka z kolekce Skyler Pro od značky Samsonite perfektně zdůrazní vaší ženskost. Můžete ji pohodlně nosit přes rameno nebo crossbody. Dámská moderní kabelka z kolekce Skyler Pro od značky Samsonite perfektně zdůrazní vaší ženskost. Kabelka je vyrobena z materiálu Recyclex®, z recyklovaného materiálu RPET společnosti Samsonite.
Udržateľnosť

Dámska kabelka cez rameno Skyler Pro Travel

Samsonite
92.35 €
Na objednávku 7-14 dní
Dámská crossbody kabelka z kolekce Skyler Pro od značky Samsonite perfektně zdůrazní vaší ženskost. Můžete ji pohodlně nosit přes rameno nebo crossbody. Dámská crossbody kabelka z kolekce Skyler Pro od značky Samsonite perfektně zdůrazní vaší ženskost. Kabelka je vyrobena z materiálu Recyclex®, z recyklovaného materiálu RPET společnosti Samsonite.
Udržateľnosť

Dámska crossbody kabelka Skyler Pro S 3 Comp

Samsonite
84.31 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.