Veľké dámske peňaženky

Prečítajte si viac
Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Priestranná dámska peňaženka Tommy Hilfiger z kolekcie Honey plní funkciu praktického pomocníka a elegantného módneho doplnku. Vnútri dámske peňaženky Tommy Hilfiger nájdete 12 priehradiek na karty, 1 vrecko na mince, 3 oddiely na bankovky a 2 ďalšie praktické vrecká.

Dámska peňaženka Honey Large AW0AW07445

Tommy Hilfiger
76.07 €
Skladom
Doplňte svoju kabelku touto priestrannou peňaženkou Tommy Hilfiger z novej kolekcie jeseň / zima 2019. Vnútri je k dispozícii celkom 12 priehradiek na karty, vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a 3 ďalšie priehradky na doklady. Doplňte svoju kabelku touto priestrannou peňaženkou Tommy Hilfiger z novej kolekcie jeseň / zima 2019. Vnútri je k dispozícii celkom 12 priehradiek na karty, vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a 3 ďalšie priehradky na doklady.

Dámska peňaženka TH Core Large AW0AW07117

Tommy Hilfiger
76.07 €
Skladom
Doplňte svou kabelku také stylovou peněženkou Tommy Hilfiger z nové kolekce podzim/zima 2019. Uvnitř je k dispozici zipová kapsa na mince, 4 přihrádky na karty, dva oddíly na bankovky a 2 přihrádky na doklady. Doplňte svou kabelku také stylovou peněženkou Tommy Hilfiger z nové kolekce podzim/zima 2019. Uvnitř je k dispozici zipová kapsa na mince, 4 přihrádky na karty, dva oddíly na bankovky a 2 přihrádky na doklady.

Dámská peněženka SM Large AW0AW07127

Tommy Hilfiger
100.21 €
Skladom
Prostorná dámská peněženka Tommy Hilfiger  z kolekce Honey plní funkci praktického pomocníka a elegantního módního doplňku. Uvnitř dámské peněženky Tommy Hilfiger najdete 12 přihrádek na karty, 1 kapsu na mince, 3 oddíly na bankovky a 2 další praktické kapsy.

Dámska peňaženka Honey Large AW0AW07446

Tommy Hilfiger
76.07 €
Skladom
Dámska elegantná peňaženka z prvotriednej hovädzej kože od značky Braun Büffel z kolekcie Miami. Peňaženka obsahuje celkovo devätnásť vreciek na karty, jednu na mince, dve na bankovky a šesť ďalších vreciek pre uschovanie dokladov.

Dámska kožená peňaženka Miami 50555

Braun Büffel
106.25 €
Skladom
Prostorná dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Asti. Peněženka obsahuje celkem devatenáct kapes na karty, jednu na mince, dvě na bankovky a čtyři další kapsy pro uschování dokladů. Podporuje také ochranu RFID.

Dámska kožená peňaženka Asti 50455

Braun Büffel
106.25 €
Skladom
Kvalitní dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Ascoli. Peněženka obsahuje celkem devatenáct kapes na karty, jednu na mince a dvě na bankovky. Kvalitní dámská peněženka z prvotřídní hovězí kůže od značky Braun Büffel z kolekce Ascoli. Peněženka obsahuje celkem devatenáct kapes na karty, jednu na mince a dvě na bankovky. Kvalitná dámska peňaženka z prvotriednej hovädzej kože od značky Braun Büffel z kolekcie Ascoli. Peňaženka obsahuje celkovo devätnásť vreciek na karty, jednu na mince a dve na bankovky.

Dámska kožená peňaženka Ascoli 11455

Braun Büffel
136.43 €
Skladom
Elegantná dámska kožená peňaženka a kožený prívesok na kľúče s byvolom. Vnútri dámskej peňaženky nájdete 11 priehradiek na karty, 1 zipsové vrecko na mince a 2 oddiely na bankovky.

Dámska darčeková sada Terra 18158-702

Braun Büffel
88.14 €
Skladom
Slušivá dámska peňaženka z prvotriednej hovädzej kože od značky Braun Büffel z kolekcie Glanzkroko. Peňaženka obsahuje celkom tri vrecká na karty, jednu na mince a jednu na bankovky.

Dámska kožená peňaženka Glanzkroko 40433

Braun Büffel
143.28 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

94%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 40 €u nás máte dopravu zadarmo.