Odhaľte tajomstvo toskánskeho remesla u výrobkov The Bridge

Odhaľte tajomstvo toskánskeho remesla u výrobkov The Bridge

Spoznajte výrobu luxusných kabeliek, tašiek a doplnkov značky The Bridge, ktorá vznikla roku 1969 na okraji Florencie.


Od roku 1969 vyrába The Bridge nádherné kožené doplnky s použitím len tej najkvalitnejšej kože zvierat chovaných v európskych chovoch. Koncept luxusu značky The Bridge je stále viac spojený s časom ako takým. Všetky produkty sú multifunkčné, vďaka čomu ich môžete využiť k akejkoľvek príležitosti, či už v práci, na cestovanie alebo vo vašom voľnom čase.

    

Nadčasová hodnota všetkých produktov ponúka dokonalý trend a úplnú jedinečnosť. To všetko je podčiarknuté 100% prírodnými materiálmi.

               

Na výrobu sa používajú iba tie najlepšie kože za použitia techník v kombinácii s najnovšími technologickými riešeniami. Na švy sú používané nemecké vlákna, ktoré patria medzi najodolnejšie. Pri kovových častiach sú používané tie najexkluzívnejšie farby, ktoré boli v priebehu rokov vyvinuté. V priebehu celého výrobného procesu, sú vykonávané pravidelné testy, za účelom overenia zachovania požadovaných štandardov odolnosti.

                              

Všetky produkty značky The Bridge sú vyrábané ručne. Prvá etapa je rezanie kože, kde sa vyberie tá najlepšia koža. Potom je potrebné všetky kúsky spojiť dokopy, aby mohol byť výrobok vyrobený.

Technika ostrého strihu sa používa pri produkte, ktorý nemá obrátené hrany a okraj je tak ponechaný viditeľný. Značka The Bridge venuje veľkú pozornosť práve tejto technike, ktorá sa tak stala jednou z jeho hlavných charakteristík.

               

Povrchová úprava hrán je vykonávaná v niekoľkých stupňoch:

 1. Spojenie koží dokopy.
 2. Vyhladenie koží jantárovým valčekom.
 3. Nafarbenie.
 4. Kefovanie.
 5. Znovu nafarbenie pre perfektný konečný výsledok.

                              

Technika prešívania kladie dôraz predovšetkým na šitie a dizajn. Pre túto konkrétnu techniku sa používa závit s hrúbkou 10.

               

Dlhodobosť všetkých produktov The Bridge je zaručená starostlivosťou, ktorá je produktom venovaná už od začiatku. Všetky produkty sú podrobené kontrole akosti a kvality, ktoré vykonávajú kvalifikovaní odborníci, ešte pred tým než sú ponúkané na trhu.

               

 

Tipy, ako sa správne starať o kožené výrobky The Bridge

 • výrobky skladujte v suchu, najlepšie zabalené v ochrannom obale, ktorý bol súčasťou výrobku
 • ak výrobok nepoužívate, vyplňte ho papierom, aby si zachoval svoj tvar
 • ramenné popruhy ponechajte mimo výrobok
 • ak vám výrobok napríklad zmokne, ľahko ho utrite suchou handričkou, tak aby ste kožu príliš nedreli a nechajte ho uschnúť
 • používajte iba čistiace prostriedky určené priamo na kožu
 • neponárajte do vody

 

 Späť na tému Články