EASTPAK: Nezničiteľné batohy s garanciou 30 rokov

EASTPAK: Nezničiteľné batohy s garanciou 30 rokov

Značka EASTPAK ponúka na niektoré svoje výrobky až tridsať ročnú záruku, čo jasne dokazuje vysokú kvalitu ich výrobkov. Vystihuje to aj ich motto „Buit to Resist“, respektíve „Batoh, ktorý vás prežije“.


Poďme sa však spoločne pozrieť, na čo sa tridsaťročná záruka vzťahuje a aké sú možnosti jej uplatnenia.

 

Obecné informácie k záruke na výrobky značky EASTPAK

Záruka 30 rokov na produkty spoločnosti EASPAK zahrnuje možné vady materiálu a spracovania a to na všetky štandardné produkty (tašky, batohy, batožiny). Keď sa taká spomenutá vada vyskytne, EASTPAK opraví alebo vymení (viď. Časť „Zásady záruky poskytované spoločnosťou EASTPAK“) poškodený produkt.

Tridsaťročná záruka sa obyčajne nevzťahuje na „špeciálne“ produkty, ako sú limitované edície alebo vzorky. Táto záruka je vždy uvedená i na všitom štítku vnútri každého produktu. V prípade, že si nie ste istí, akú záruku váš produkt má, kontaktujte nás na e-mailovej adrese: zakaznickyservis@delmas.cz.

 

Zásady záruky poskytované spoločnosťou EASTPAK

Na všetky výrobky značky EASTPAK sa vzťahuje nižšie popísaná rozšírená záruka, pokiaľ nie je na visačke s informáciami o záruke uvedené inak (ďalej len „Záruka spoločnosti EASTPAK“).

Záruka spoločnosti EASTPAK sa vzťahuje na výrobky, ktoré sa používajú v rámci štandardných podmienok a na určený cieľ. Všetky vrátené výrobky podliehajú kontrole a schváleniu spoločností EASTPAK skôr, než dôjde k povoleniu realizovania nápravy. Táto záruka je platná vo všetkých členských štátoch EU.

Dôležité právne upozornenie: Záruka spoločnosti EASTPAK vám udeľuje špecifické práva. Nemajú žiadny vplyv na práva vyplývajúci zo zákona, ktoré máte ako osoba kupujúca vadný výrobok.

 

Doba platnosti záruky spoločnosti EASTPAK

I. Prvé (2) roky-neobmedzená záruka:

Neobmedzená záruka spoločnosti EASTPAK sa vzťahuje na všetky chyby a poškodenia, ktoré majú vplyv na výrobok značky EASTPAK, a to i na poškodenie spôsobené štandardným opotrebením a poškodením (ako je chybný pás zipsu, poškodené spony, odlupovanie povrchovej vrstvy a zmena farby materiálu) po dobu (2) rokov od zakúpenia, ktorý je vyznačený na príjmovom doklade.

Prosím uvedomte si, že týmto dosiahnete komplexnejšej ochrany pred chybami a / alebo poškodením v porovnaní so štandardnou zárukou poskytovanou podľa práv vyplývajúcich zo zákona.

Neobmedzená záruka spoločnosti EASTPAK

1) Poškodená spona, pracka

2) Odlupovanie povrchovej vrstvy

3) Poškodený alebo opotrebený pás zipsu

4) Zmena farby materiálu

 

Dostupné spôsoby nápravy: Autorizovaný distribútor opraví položku, na ktorú sa vzťahuje neobmedzená záruka spoločnosti EASTPAK. Pokiaľ poškodenie a / alebo chybu nemožno opraviť, položku vymeníme. Pokiaľ položku nedokážeme vymeniť za rovnaký model, ponúkneme vám podobný výrobok zrovnateľnej ceny, alebo vám vrátime zaplatenú cenu, a to na základe vášho rozhodnutia.

 

II. Tretí (3) rok od zakúpenia do tridsiatich (30) rokov- obmedzená záruka:

Obmedzená záruka spoločnosti EASTPAK sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné vady (ako sú chybné bežce zipsu a švy) behom časového obdobia začínajúceho tretím rokom dátumu zakúpenia výrobku EASTPAK do tridsiateho roku.

Obmedzená záruka spoločnosti EASTPAK

1) Poškodený bežec zipsu

2) Chybný bežec zipsu

3) Opotrebený materiál na ramennom popruhu

4) Poškodené, rozpárané švy

 

Dostupné spôsoby nápravy: Autorizovaný distribútor opraví položku, na ktorú sa vzťahuje záruka spoločnosti EASTPAK. Pokiaľ poškodenie a / alebo chybu nemožno opraviť, položku vymeníme. Pokiaľ položku nedokážeme vymeniť za ten istý model, ponúkneme vám podobný výrobok za zrovnateľné ceny.

 

III. Prosím berte na vedomie nasledujúce výhrady kladené na obmedzenú záruku spoločnosti EASTPAK:

 • Obmedzená záruka spoločnosti EASTPAK vás za žiadnych okolností neoprávňuje požadovať vrátenie zaplatenej kúpnej ceny v prípade poškodeného alebo chybného výrobku.
 • Behom doby trvania obmedzenej záruky spoločnosti EASTPAK sa záruka nebude vzťahovať na poškodenie a / alebo chyby vyplývajúce zo štandardného opotrebenia a poškodenia (ako je opotrebený pás zipsu, poškodené spony, odlupovanie povrchovej vrstvy a zmena farby materiálu).
 • Poškodenia, na ktoré sa behom tohto obdobia záruka nevzťahuje, sú i poškodenia v dôsledku zlého zachádzania (ako sú trhliny, rezy a diery v materiáli) a kozmetické poškodenie (ako je poškriabaný alebo znečistený materiál).
 • Za žiadnych okolností sa nebude vzťahovať na náhodné a následné škody (ako je poškodenie alebo strata obsahu tašky, nemožnosť používania, strata času a podobné výdaje).
 • K ďalším škodám, na ktoré sa záruka nevzťahuje, sú škody spôsobené leteckými spoločnosťami alebo iné škody vzniknuté behom prepravy (ako je poškodenie tlakom, pretrhnutie, prerezanie diery na materiáli, poškodenie krytov koliesok, rukoväte a ďalšieho technického vybavenia tašky). Odškodné za poškodenie behom prepravy je nutné uplatňovať u prepravcu.
 • Pokiaľ máte otázky ohľadom tejto záruky, nižšie uvádzame naše kontaktné informácie:

   

  Delmas, OC Šestka

  Fajtlova 1090/1

  160 00 Praha 6

  Česká republika

  +420 224 239 132

  zakaznickyservis@delmas.cz

Vada materiálov, na ktore sa záruka nevzťahuje

Na čo sa záruka nevzťahuje?

1) Diera v materiáli

2) Rozrezaná látka

3) Vlastná oprava

4) Opotrebené kolieska

5) Rozbitá rukoväť

 

Celú kolekciu značky EASTPAK si môžete prehliadnuť pod týmto odkazom.

Chcete sa dozvedieť viac o značke EASTPAK? Prečítajte si jej príbeh pod týmto odkazom.Späť na tému Články