Príručná batožina

Prečítajte si viac
Príručný textilný kufor na štyroch kolieskach Heat Wave v športovom prevedení vám ponuke všetko potrebné pre pohodlné objavovanie všetkých svetových destinácií. Hlavný úložný priestor je vybavený fixačnými popruhmi v spodnej časti a zipsovým vreckom vo veku.

Kabínový cestovný kufor Heat Wave 38 l

American Tourister
108.21 €
Skladom
Ľahký a navrhnutý pre ten najlepší komfort na cestách – kabínový látkový kufor z elegantnej kolekcie D'Lite od značky Samsonite. Interiér je vybavený fixačnými popruhmi v spodnej časti a zipsovými vreckami vo veku. Vnútorná podšívka je vyrobená z materiálu Recyclex® z recyklovaných PET fliaš. Ľahký a navrhnutý pre ten najlepší komfort na cestách – kabínový látkový kufor z elegantnej kolekcie D'Lite od značky Samsonite. Interiér je vybavený fixačnými popruhmi v spodnej časti a zipsovými vreckami vo veku. Vnútorná podšívka je vyrobená z materiálu Recyclex® z recyklovaných PET fliaš. Ľahký a navrhnutý pre ten najlepší komfort na cestách – kabínový látkový kufor z elegantnej kolekcie D'Lite od značky Samsonite. Interiér je vybavený fixačnými popruhmi v spodnej časti a zipsovými vreckami vo veku. Vnútorná podšívka je vyrobená z materiálu Recyclex® z recyklovaných PET fliaš.

Kabínový cestovný kufor D'Lite 40 l

Samsonite
237.28 €
Na objednávku 14-21 dní
Ľahký a navrhnutý pre ten najlepší komfort na cestách – kabínový textilný kufor z elegantnej kolekcie D'Lite od značky Samsonite. Interiér je vybavený fixačnými popruhmi v spodnej časti a zipsovými vreckami vo veku. Vnútorná podšívka je vyrobená z materiálu Recyclex® z recyklovaných PET fliaš.

Kabínový cestovný kufor D'Lite EXP 39/44 l

Samsonite
249.77 €
Na objednávku 14-21 dní
CABINZERO, PALUBNÝ BATOH CLASSIC ULTRA-LIGHT ORIGINAL 44 L - MESTSKÉ BATOHY CABINZERO, PALUBNÝ BATOH CLASSIC ULTRA-LIGHT ORIGINAL 44 L - MESTSKÉ BATOHY

Palubný batoh Classic Ultra-light Original 44 l

CabinZero
74.53 €
Na objednávku 5-7 dní
CABINZERO, PALUBNÝ BATOH CLASSIC ULTRA-LIGHT GEORGIAN KHAKI 44 L - MESTSKÉ BATOHY CABINZERO, PALUBNÝ BATOH CLASSIC ULTRA-LIGHT GEORGIAN KHAKI 44 L - MESTSKÉ BATOHY

Palubný batoh Classic Ultra-light Georgian Khaki 44 l

CabinZero
74.53 €
Na objednávku 5-7 dní
CABINZERO, PALUBNÝ BATOH MINI ULTRA-LIGHT ICE GREY 28 L - MESTSKÉ BATOHY CABINZERO, PALUBNÝ BATOH MINI ULTRA-LIGHT ICE GREY 28 L - MESTSKÉ BATOHY

Palubný batoh Mini Ultra-light Ice Grey 28 l

CabinZero
58.71 €
Na objednávku 5-7 dní
CABINZERO, PALUBNÝ RUKSAK MINI ULTRA-LIGHT ORIGINAL GREY 28 L - MESTSKÉ BATOHY CABINZERO, PALUBNÝ RUKSAK MINI ULTRA-LIGHT ORIGINAL GREY 28 L - MESTSKÉ BATOHY

Palubný ruksak Mini Ultra-light Original Grey 28 l

CabinZero
58.71 €
Na objednávku 5-7 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.