Cestovné príslušenstvo

Prečítajte si viac
Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Páska na oči od značky Samsonite je perfektní pro dlouhé cestování.

Páska na oči Global TA Microbead

Samsonite
8.09 €
Skladom
SAMSONITE, VRECKOVÁ USB MYŠ U23 - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Vrecková USB myš U23

Samsonite
29.28 €
Skladom
BG BERLIN, CESTOVNÍ POLŠTÁŘEK ERGO GREY - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO BG BERLIN, CESTOVNÍ POLŠTÁŘEK ERGO GREY - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Cestovní polštářek ErGO Grey

BG Berlin
22.36 €
Na objednávku 5-7 dní
HEYS, MENOVKA NA KUFOR ORANGE CHECK - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO HEYS, MENOVKA NA KUFOR ORANGE CHECK - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Menovka na kufor Orange Check

Heys
17.89 €
Na objednávku 5-7 dní
Pohodlný cestovný nafukovací vankúšik od značky Samsonite, ktorý vám spríjemní každú cestu. Súčasťou je obal na suchý zips pre uloženie vankúša.

Nafukovací cestovný vankúšik Double Comfort

Samsonite
16.22 €
Na objednávku 7-14 dní
Univerzálny popruh na kufor od značky Samsonite, s ktorého pomocou ľahko zopnete batožinu. Môže poslúžiť aj ako poznávacie znamenie vašej batožiny v záplave iných kufrov. Univerzálny popruh na kufor od značky Samsonite, s ktorého pomocou ľahko zopnete batožinu. Môže poslúžiť aj ako poznávacie znamenie vašej batožiny v záplave iných kufrov. Univerzálny popruh na kufor od značky Samsonite, s ktorého pomocou ľahko zopnete batožinu. Môže poslúžiť aj ako poznávacie znamenie vašej batožiny v záplave iných kufrov. Univerzálny popruh na kufor od značky Samsonite, s ktorého pomocou ľahko zopnete batožinu. Môže poslúžiť aj ako poznávacie znamenie vašej batožiny v záplave iných kufrov.

Popruh na kufor 50 mm

Samsonite
12.16 €
Na objednávku 7-14 dní
Cestujte pohodlně s nafukovacím polštářkem od značky Samsonite. Součástí je obal na suchý zip pro uložení polštáře.

Nafukovací cestovní polštářek

Samsonite
12.16 €
Na objednávku 7-14 dní
Páska na oči od značky Samsonite je perfektní pro dlouhé cestování. Páska na oči od značky Samsonite je perfektní pro dlouhé cestování.

Páska na oči

Samsonite
16.22 €
Na objednávku 7-14 dní
SAMSONITE, VANKÚŠ NA KRK U23-304, ŠEDÁ/BÉŽOVÁ - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Vankúš na krk U23-304, šedá/béžová

Samsonite
24.36 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

92%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.