Látkové kufre

Prečítajte si viac
Odľahčený látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Odľahčený látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Odľahčený látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Vnútri príručnej batožiny nájdete obojstranný baliaci systém - fixačné popruhy na jednej strane a praktické zipsové vrecko vo veku. Odľahčený látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš.
Udržateľnosť

Kabínový cestovný kufor Mosaic S EXP 38 l

March
98.99 €
Skladom
Odľahčený veľký látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Odľahčený veľký látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Odľahčený veľký látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Vnútri batožiny nájdete obojstranný baliaci systém - fixačné popruhy na jednej strane a praktické zipsové vrecko vo veku. Odľahčený veľký látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš.
Udržateľnosť

Látkový cestovný kufor Mosaic L EXP 93/105 l

March
124.85 €
Skladom
Odľahčený stredne veľký látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Vnútri kufru nájdete obojstranný baliaci systém - fixačné popruhy na jednej strane a praktické zipsové vrecko vo veku. Odľahčený stredne veľký látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Odľahčený stredne veľký látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Odľahčený stredne veľký látkový cestovný kufor Mosaic od holandskej značky March je vyrobený z recyklovaných PET fliaš.
Udržateľnosť

Látkový cestovný kufor Mosaic M EXP 67/72 l

March
116.77 €
Na objednávku 14-21 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.