Detská batožina

Prečítajte si viac
Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
HEYS, DĚTSKÝ KABINOVÝ KUFR SOFT TROLLS 3 21 L - DETSKÁ BATOŽINA HEYS, DĚTSKÝ KABINOVÝ KUFR SOFT TROLLS 3 21 L - DETSKÁ BATOŽINA

Dětský kabinový kufr Soft Trolls 3 21 l

Heys
47.01 €
Na objednávku 5-7 dní
HEYS, DĚTSKÝ TEXTILNÍ CESTOVNÍ KUFR SOFT TROLLS 2 21 L - DETSKÁ BATOŽINA HEYS, DĚTSKÝ TEXTILNÍ CESTOVNÍ KUFR SOFT TROLLS 2 21 L - DETSKÁ BATOŽINA

Dětský textilní cestovní kufr Soft Trolls 2 21 l

Heys
47.01 €
Na objednávku 5-7 dní
HEYS, SADA BATOHU A KABINOVÉHO KUFRU KIDS SET TROLLS - DETSKÁ BATOŽINA HEYS, SADA BATOHU A KABINOVÉHO KUFRU KIDS SET TROLLS - DETSKÁ BATOŽINA

Sada batohu a kabinového kufru Kids Set Trolls

Heys
76.58 €
Na objednávku 5-7 dní
HEYS, KABINOVÝ CESTOVNÍ KUFR KIDS PAW PATROL 27L - DETSKÁ BATOŽINA HEYS, KABINOVÝ CESTOVNÍ KUFR KIDS PAW PATROL 27L - DETSKÁ BATOŽINA

Kabinový cestovní kufr Kids Paw Patrol 27l

Heys
57.45 €
Na objednávku 5-7 dní
HEYS, KABÍNOVÝ CESTOVNÝ KUFOR KIDS PAW PATROL 4W PINK 26 L - DETSKÁ BATOŽINA HEYS, KABÍNOVÝ CESTOVNÝ KUFOR KIDS PAW PATROL 4W PINK 26 L - DETSKÁ BATOŽINA

Kabínový cestovný kufor Kids Paw Patrol 4w Pink 26 l

Heys
57.45 €
Na objednávku 5-7 dní
Kabinový kufr Funlight Disney se pyšní krásným, stylovým motivem ze světa Disney. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený elastickými popruhy pro bezpečné zajištění obsahu, kapsou na zip v chlopni a dělící zipovou přepážkou, ve které je zabudovaná další kapsa na zip. Kabinový kufr Funlight Disney se pyšní krásným, stylovým motivem ze světa Disney. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený elastickými popruhy pro bezpečné zajištění obsahu, kapsou na zip v chlopni a dělící zipovou přepážkou, ve které je zabudovaná další kapsa na zip.

Kabinový cestovní kufr Funlight Disney Spinner 48C 36 l

American Tourister
136.56 €
Na objednávku 7-14 dní
Farebný kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister inšpirovaný svetom Walta Disneyho. Batožina obsahuje uzamykateľné zipsy s logom American Tourister, pevný trojčíselný zapustený zámok a hlavné úschovný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips. Farebný kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister inšpirovaný svetom Walta Disneyho. Batožina obsahuje uzamykateľné zipsy s logom American Tourister, pevný trojčíselný zapustený zámok a hlavné úschovný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips. Farebný kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister inšpirovaný svetom Walta Disneyho. Batožina obsahuje uzamykateľné zipsy s logom American Tourister, pevný trojčíselný zapustený zámok a hlavné úschovný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips. Farebný kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister inšpirovaný svetom Walta Disneyho. Batožina obsahuje uzamykateľné zipsy s logom American Tourister, pevný trojčíselný zapustený zámok a hlavné úschovný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips.

Kabínový cestovný kufor Disney Legends Spinner 19C 36 l

American Tourister
120.49 €
Na objednávku 7-14 dní
Veľký cestovný kufor American Tourister z kolekcie Disney Legends s motívom myšiaka Mickey sa skvele hodí na dvojtýždňový pobyt. Batožina obsahuje hlavný úložný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips. Veľký cestovný kufor American Tourister z kolekcie Disney Legends s motívom myšky Minnie sa skvele hodí na dvojtýždňový pobyt. Batožina obsahuje hlavný úložný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips. Veľký cestovný kufor American Tourister z kolekcie Disney Legends s motívom myšky Minnie sa skvele hodí na dvojtýždňový pobyt. Výsuvná rukoväť s aretáciou sa pohodlne prispôsobí vašej výške.

Cestovný kufor Disney Legends Spinner 19C 88 l

American Tourister
156.65 €
Na objednávku 7-14 dní
Velký kufr Funlight Disney se pyšní krásným, stylovým motivem ze světa Disney. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený elastickými popruhy pro bezpečné zajištění obsahu, kapsou na zip v chlopni a dělící zipovou přepážkou, ve které je zabudovaná další kapsa na zip.

Cestovní kufr Funlight Disney Spinner 48C 98,5 l

American Tourister
172.72 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

94%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 40 €u nás máte dopravu zadarmo.