Pre malých cestovateľov

Prečítajte si viac
Stredne veľký kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister s motívom myšky Minnie je vhodný na týždenný pobyt. Batožina obsahuje hlavný úložný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips. Stredne veľký kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister s motívom myšiaka Mickey je vhodný na týždenný pobyt. Batožina obsahuje hlavný úložný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips. Stredne veľký kufor z kolekcie Disney Legends od značky American Tourister s motívom myšiaka Mickey je vhodný na týždenný pobyt. Batožina obsahuje hlavný úložný priestor s dolným oddielom s popruhmi a horným oddielom s deliacou prepážkou na zips.

Cestovný kufor Disney Legends Spinner 62,5 l

American Tourister
149.17 €
Skladom
Zaujmite miesto po boku ďalších superhrdinov a vydajte sa objavovať svet s týmto škrupinovým príručným kufrom od značky American Tourister z radu Marvel Legends. Kabínový cestovný kufor Marvel Legends 36 l

Kabínový cestovný kufor Marvel Legends 36 l

American Tourister
129.00 €
Na objednávku 7-14 dní
LEGO, KABINOVÝ CESTOVNÍ KUFR COLOURBOX BRICK DOTS 40 L ČERNÝ - PRÍRUČNÁ BATOŽINA LEGO, KABINOVÝ CESTOVNÍ KUFR COLOURBOX BRICK DOTS 40 L ČERNÝ - PRÍRUČNÁ BATOŽINA

Kabinový cestovní kufr ColourBox Brick Dots 40 l černý

LEGO
92.71 €
Na objednávku 7-14 dní
Zaujměte místo po boku dalších superhrdinů a vydejte se objevovat svět s tímto skořepinových středně velkým kufrem od značky American Tourister z řady Marvel Legends. Uvnitř je k dispozici oboustranný balící systém - kompresní popruhy ve tvaru písmene X a dělící příčka na zip. Zaujměte místo po boku dalších superhrdinů a vydejte se objevovat svět s tímto skořepinových středně velkým kufrem od značky American Tourister z řady Marvel Legends. Uvnitř je k dispozici oboustranný balící systém - kompresní popruhy ve tvaru písmene X a dělící příčka na zip.

Škrupinový cestovný kufor Marvel Legends 62,5 l

American Tourister
149.17 €
Na objednávku 7-14 dní
Zaujměte místo po boku dalších superhrdinů a vydejte se objevovat svět s tímto skořepinových velkým kufrem od značky American Tourister z řady Marvel Legends. Uvnitř je k dispozici oboustranný balící systém - kompresní popruhy ve tvaru písmene X a dělící příčka na zip. Zaujměte místo po boku dalších superhrdinů a vydejte se objevovat svět s tímto skořepinových velkým kufrem od značky American Tourister z řady Marvel Legends. Uvnitř je k dispozici oboustranný balící systém - kompresní popruhy ve tvaru písmene X a dělící příčka na zip.

Škrupinový cestovný kufor Marvel Legends 88 l

American Tourister
161.26 €
Na objednávku 7-14 dní
HEYS, DĚTSKÝ CESTOVNÍ KUFR TROLLS 4W FLOWERS 26 L - DETSKÁ BATOŽINA HEYS, DĚTSKÝ CESTOVNÍ KUFR TROLLS 4W FLOWERS 26 L - DETSKÁ BATOŽINA

Dětský cestovní kufr Trolls 4w Flowers 26 l

Heys
62.91 €
Na objednávku 5-7 dní
HEYS, DETSKÁ SADA BATOHU A KUFRA TRAVEL TOTS LADY BUG - DETSKÁ BATOŽINA HEYS, DETSKÁ SADA BATOHU A KUFRA TRAVEL TOTS LADY BUG - DETSKÁ BATOŽINA

Detská sada batohu a kufra Travel Tots Lady Bug

Heys
73.39 €
Na objednávku 5-7 dní
Malý detský škrupinový kufor Samsonite s kombinačným zámkom na štyroch kolieskach pre malé fanúšičky Disney a myšky Minnie. Vnútri je k dispozícii obojstranný baliaci systém - kompresné popruhy v tvare písmena X, deliaca priečka na zips a dve praktické vrecká na zips.

Detský cestovný kufor Color Funtime Disney Minnie 22 l

Samsonite
124.97 €
Na objednávku 7-14 dní
HEYS, DETSKÝ CESTOVNÝ KUFOR 4W BLUE-CAMO 26 L - DETSKÁ BATOŽINA HEYS, DETSKÝ CESTOVNÝ KUFOR 4W BLUE-CAMO 26 L - DETSKÁ BATOŽINA

Detský cestovný kufor 4w Blue-Camo 26 l

Heys
57.67 €
Na objednávku 5-7 dní
HEYS, DETSKÝ KUFR SPORTS BASEBALL 13 L - DETSKÁ BATOŽINA HEYS, DETSKÝ KUFR SPORTS BASEBALL 13 L - DETSKÁ BATOŽINA

Detský kufr Sports Baseball 13 l

Heys
47.18 €
Na objednávku 5-7 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.