Peňaženky

Prečítajte si viac
Veľká a úzka dámska korková peňaženka od značky Corkor. Chytro usporiadaný interiér, nadčasový dizajn a inovatívny materiál. Tento kúsok si zamilujete. Vnútri je k dispozícii celkom 12 priehradiek na karty, 1 oddiel na bankovky a doklady a 1 zipsové vrecko na mince.
Udržateľnosť

Dámska korková peňaženka CK274

Corkor
61.88 €
Skladom
Velká a prostorná dámská korková peněženka na zip od značky Corkor. Uvnitř je k dispozici celkem 8 přihrádek na karty, 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady.
Udržateľnosť

Dámska veľká korková peňaženka CK252

Corkor
86.80 €
Skladom
Středně velká dámská korková peněženka na zip od značky Corkor. Lehká, nadčasová a maximálně praktická. Uvnitř jsou k dispozici celkem 3 přihrádky na karty, 1 oddíl na bankovky, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady.
Udržateľnosť

Dámska korková peňaženka CK251

Corkor
66.04 €
Skladom
Ľahké a praktické púzdro na karty vyrobené z korku od značky Corkor. Na každej strane sú 3 priehradky na karty.
Udržateľnosť

Puzdro na karty z korku CK248

Corkor
32.81 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.