Dámske peňaženky

Prečítajte si viac
Velká a úzká dámská korková peněženka od značky Corkor. Chytře uspořádaný interiér, nadčasový design a inovativní materiál. Tenhle kousek si zamilujete. Uvnitř je k dispozici celkem 12 přihrádek na karty, 1 oddíl na bankovky a doklady a 1 zipová kapsa na mince.
Udržateľnosť

Dámska korková peňaženka CK274

Corkor
62.21 €
Skladom
Velká a prostorná dámská korková peněženka na zip od značky Corkor. Uvnitř je k dispozici celkem 8 přihrádek na karty, 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady.
Udržateľnosť

Dámska veľká korková peňaženka CK252

Corkor
87.26 €
Skladom
Středně velká dámská korková peněženka na zip od značky Corkor. Lehká, nadčasová a maximálně praktická. Uvnitř jsou k dispozici celkem 3 přihrádky na karty, 1 oddíl na bankovky, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady.
Udržateľnosť

Dámska korková peňaženka CK251

Corkor
66.39 €
Skladom
Malá, ale šikovná. Minimalistická korková peněženka od značky Corkor s prostorem na to nejdůležitější. Uvnitř jsou 2 přihrádky na karty a zadní kapsa na bankovky.
Udržateľnosť

Malá korková peňaženka na mince a karty CK262

Corkor
32.98 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 96 € u nás máte dopravu zadarmo.