Vernostné programy

Vernostné programy s Delmas

Delmas sa okrem vlastného vernostného programu zapája do ďalších vernostných programov, vďaka ktorým ušetríte na svojich nákupoch. Získavajte zaujímavé darčeky alebo zľavy na nákupy!

 

Vernostný klub od Raiffeisenbank

Ste členmi PREMIUM RB CLUBU? V tomto vernostnom programe od nás získate 10% zľavu. Akcia sa nevzťahuje na značku Rimowa. Viac o podmienkach uplatnenia zľavy čítajte tu.


https://www.premiumrbclub.cz

 

Vernostný klub od Sphere

Členom klubu Sphere ponúkame na našich predajniach aj e-shope 5% zľavu pre držiteľov kariet Sphere a Sphere young a 7% zľavu pre držiteľov kariet Sphere VIP. Akcia sa nevzťahuje na značku Rimowa. Viac o podmienkach uplatnenia zľavy čítajte tu.

 

Vernostný klub od Carte

Držiteľom karty Carte ponúkame 5% zľavu na celý nákup v našich predajniach aj v e-shope. Akcia sa nevzťahuje na značku Rimowa. Na uplatnenie zľavy zadajte do poznámky u objednávky 13 miestne číslo vašej karty. Viac informácií o klube Carte nájdete tu.

 

Vernostný klub Svet odmien od Ery

Členom vernostného klubu Svet odmien ponúkame za nazbierané body darčekové poukážky. Čítajte viac informácií o vernostnom programe Svet odmien.

 

Vernostný klub ČSOB PREMIUM

Exkluzívne pre členov ČSOB PREMIUM: Klient ČSOB Premium ku kúpe cestovného kufra Samsonite dostane digitálnu váhu na batožinu v hodnote 850kč zadarmo. Akcia platí do 31. 7. 2017.

Ako využiť akciu: pri platení v kamennej predajni sa stačí preukázať Premium Kartou alebo kartou Visa Infinite, pri objednávke v e-shope www.delmas.cz stačí uviesť zľavový kód "CSOBDAREK78".