Peňaženky

Prečítajte si viac
Dokonalá do posledného detailu. Dámska kožená peňaženka od talianskej luxusnej značky The Bridge splní vaše najnáročnejšie požiadavky na kvalitu. K dispozícii je vám 6 priehradok na karty, 5 priehradok na doklady, 2 oddiely na bankovky a vrecko na mince.
-15%

Dámska kožená peňaženka Story Donna 01771801

The Bridge
228.18 €   193.96 €
Skladom
VUCH, DÁMSKA PEŇAŽENKA LESLIE - DÁMSKE PEŇAŽENKY VUCH, DÁMSKA PEŇAŽENKA LESLIE - DÁMSKE PEŇAŽENKY

Dámska peňaženka Leslie

Vuch
22.02 €
Skladom
Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Double Leather s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici oddíl na bankovky, 6 přihrádek na karty a 2 další přihrádky na doklady. Peněženka neobsahuje kapsu na mince.
-15%

Pánska kožená peňaženka Double Leather SLG

Samsonite
52.09 €   44.28 €
Skladom
Elegantní pánská kožená peněženka v minimalistickém designu od značky Cavallo Nero z řady Silver. V její výbavě jsou 4 přihrádky na karty, oddíly na bankovky, kapsa na mince a 2 další přihrádky.

Pánska kožená peňaženka Silver S013

Cavallo Nero
51.73 €
Skladom
Prvotriedne spracovanie, nestarnúci dizajn a praktický interiér - pánska kožená peňaženka luxusnej značky The Bridge. Vnútri je k dispozícii 7 priehradok na karty, vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a 4 ďalšie priehradky.
-15%

Pánska kožená peňaženka Story Uomo 01485001

The Bridge
168.03 €   142.83 €
Skladom
Pro ty, kdo mají styl je tu pánská kožená peněženka od české značky Lagen. Uvnitř je k dispozici 6 přihrádek na karty, kapsa na mince, 2 oddíly na bankovky a 5 dalších přihrádek.
Český výrobok

Pánska kožená peňaženka 5097

Lagen
43.71 €
Skladom
Pánská kožená peněženka a pouzdro na karty 2v1 od značky Marina Galanti. Uvnitř je k dispozici 13 přihrádek na karty (včetně vyjímatelného pouzdra), 6 přihrádek na doklady a 2 oddíly na bankovky. Peněženka neobsahuje kapsu na mince.

Pánska kožená peňaženka MWP003U05

Marina Galanti
35.69 €
Skladom
Peněženka, která padne do každé kapsy? Vsaďte na malou koženou pánskou peněženku Vegetale od značky Tony Perotti. Uvnitř jsou k dispozici 4 přihrádky na karty, kapsa na mince, přihrádka na bankovky a 2 další přihrádky.

Pánska kožená peňaženka Vegetale 1021

Tony Perotti
67.77 €
Skladom
VUCH, PÁNSKA PEŇAŽENKA LOUIS - PÁNSKE PEŇAŽENKY VUCH, PÁNSKA PEŇAŽENKA LOUIS - PÁNSKE PEŇAŽENKY

Pánska peňaženka Louis

Vuch
20.01 €
Skladom
VUCH, PÁNSKA PEŇAŽENKA SETH - PÁNSKE PEŇAŽENKY VUCH, PÁNSKA PEŇAŽENKA SETH - PÁNSKE PEŇAŽENKY

Pánska peňaženka Seth

Vuch
22.02 €
Skladom
Elegantná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 8 priehradok na karty a 6 ďalších priehradiek na doklady. Peňaženka neobsahuje kapsu na mince. Elegantná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 8 priehradok na karty a 6 ďalších priehradiek na doklady. Peňaženka neobsahuje kapsu na mince.
-15%

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 005

Samsonite
42.07 €   35.76 €
Skladom
Pánska peňaženka Italico od talianskej značky Tony Perotti. Vnútri nájdete 8 vreciek na karty, 2 vrecká na bankovky a 4 ďalšie vrecká. Pánska peňaženka Italico od talianskej značky Tony Perotti. Vnútri nájdete 8 vreciek na karty, 2 vrecká na bankovky a 4 ďalšie vrecká.
-30%

Pánska kožená peňaženka Italico 537

Tony Perotti
47.72 €   33.41 €
Skladom
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.