Peňaženky

Prečítajte si viac
Elegantná pánska kožená peňaženka na zips z radu Veggy od značky Samsonite s priestorom na 8 kariet a RFID ochranou. Je uzatvárateľná na zips. Obsahuje celkom 8 priehradok na karty a 1 priehradku na mince.

Pánska kožená peňaženka Veggy 722

Samsonite
54.72 €
Skladom
Elegantná pánska kožená peňaženka na výšku z radu Veggy od značky Samsonite s priestorom na 15 kariet a RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince, 15 priehradiek na karty a 4 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Veggy 147

Samsonite
75.79 €
Skladom
Elegantná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Double Leather s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii oddiel na bankovky, 6 priehradok na karty a 2 ďalšie priehradky na doklady. Peňaženka neobsahuje vrecko na mince.
-15%

Pánska kožená peňaženka Double Leather SLG

Samsonite
54.72 €   46.52 €
Skladom
Elegantná pánska kožená peňaženka z radu Veggy od značky Samsonite s priestorom na 9 kariet a RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 9 priehradok na karty a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Veggy 049

Samsonite
54.72 €
Na objednávku 7-14 dní
Pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Veggy s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 6 priehradok na karty, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Veggy 046

Samsonite
58.94 €
Na objednávku 7-14 dní
Pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Veggy s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 4 priehradky na karty, vrecko na mince a 4 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Veggy 015

Samsonite
58.94 €
Na objednávku 7-14 dní
Kvalitná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 6 priehradiek na doklady (1 je skrytá v oddieli na bankovky) a 6 priehradiek na karty.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 137

Samsonite
54.72 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 5 priehradiek na karty, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 119

Samsonite
54.72 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantná pánska kožená stredne veľká peňaženka od značky Samsonite z rady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince, 4 priehradky na karty a 3 ďalšie priehradky na doklady. Elegantná pánska kožená stredne veľká peňaženka od značky Samsonite z rady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince, 4 priehradky na karty a 3 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 021

Samsonite
50.51 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantná pánska stredná kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince, 4 priehradky na karty a 3 ďalšie priehradky na doklady. Elegantná pánska stredná kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince, 4 priehradky na karty a 3 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 015

Samsonite
50.51 €
Na objednávku 7-14 dní
Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Oleo s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii celkom 7 priehradiek na karty, 1 oddiel na bankovky, vrecko na mince a 3 ďalšie priehradky na doklady. Nechýba ani priehľadná priehradka na fotografie najbližších.

Pánska kožená peňaženka Oleo 039 RFID

Samsonite
54.72 €
Na objednávku 7-14 dní
Kompaktný pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Oleo s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 4 priehradky na karty, 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Oleo 021 RFID

Samsonite
50.51 €
Na objednávku 7-14 dní
Priestranná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Oleo s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii celkom 11 priehradiek na karty, 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady. Nechýba ani priehľadná priehradka na fotografie najbližších.

Pánska kožená peňaženka Oleo 122 RFID

Samsonite
75.79 €
Na objednávku 7-14 dní
Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Oleo s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii celkom 7 priehradiek na karty, 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince a 7 ďalších priehradiek na doklady.

Pánska kožená peňaženka Oleo 007 RFID

Samsonite
67.36 €
Na objednávku 7-14 dní
Minimalistické vysúvacie puzdro na karty Alu Fit od značky Samsonite ponúka inovatívne riešenie na ukladanie platobných kariet. Do vysúvacieho puzdra s koženým skladacím obalom uložíte až 8 platobných kariet aj bankovky. Minimalistické vysúvacie puzdro na karty Alu Fit od značky Samsonite ponúka inovatívne riešenie na ukladanie platobných kariet. Do vysúvacieho puzdra s koženým skladacím obalom uložíte až 8 platobných kariet aj bankovky. Minimalistické vysúvacie puzdro na karty Alu Fit od značky Samsonite ponúka inovatívne riešenie na ukladanie platobných kariet. Do vysúvacieho puzdra s koženým skladacím obalom uložíte až 8 platobných kariet aj bankovky. Minimalistické vysúvacie puzdro na karty Alu Fit od značky Samsonite ponúka inovatívne riešenie na ukladanie platobných kariet. Do vysúvacieho puzdra s koženým skladacím obalom uložíte až 8 platobných kariet aj bankovky. Minimalistické vysúvacie puzdro na karty Alu Fit od značky Samsonite ponúka inovatívne riešenie na ukladanie platobných kariet. Do vysouvacího pouzdra s koženým skládacím obalem uložíte až 8 platebních karet i bankovky. Minimalistické vysúvacie puzdro na karty Alu Fit od značky Samsonite ponúka inovatívne riešenie na ukladanie platobných kariet. Do vysúvacieho puzdra s koženým skladacím obalom uložíte až 8 platobných kariet aj bankovky. Minimalistické vysúvacie puzdro na karty Alu Fit od značky Samsonite ponúka inovatívne riešenie na ukladanie platobných kariet. Do vysúvacieho puzdra s koženým skladacím obalom uložíte až 8 platobných kariet aj bankovky.

Puzdro na karty Alu Fit 202 Slide-up Wallet

Samsonite
63.15 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.