Peňaženky

Prečítajte si viac
Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Peněženku lze využít i jako pouzdro na karty nebo doklady. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky a 14 přihrádek na karty. Peněženka neobsahuje kapsu na mince. Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Peněženku lze využít i jako pouzdro na karty nebo doklady. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky a 14 přihrádek na karty. Peněženka neobsahuje kapsu na mince.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 139

Samsonite
51.04 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní prostorná pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 11 přihrádek na karty, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 122

Samsonite
54.97 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince, 11 přihrádek na karty a 2 další přihrádky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 013

Samsonite
47.11 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní pánská střední kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, kapsu na mince, 4 přihrádky na karty a 3 další přihrádky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 015

Samsonite
43.18 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince, 7 přihrádek na karty a 7 dalších přihrádek na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 007

Samsonite
47.11 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 8 přihrádek na karty a 6 dalších přihrádek na doklady. Peněženka neobsahuje kapsu na mince. Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 8 přihrádek na karty a 6 dalších přihrádek na doklady. Peněženka neobsahuje kapsu na mince.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 005

Samsonite
39.25 €
Na objednávku 7-14 dní
Kožená peněženka na zip Attack 2 SLG 323 RFID Kožená peněženka na zip Attack 2 SLG 323 RFID Kožená peněženka na zip Attack 2 SLG 323 RFID Kožená peněženka na zip Attack 2 SLG 323 RFID

Kožená peněženka na zip Attack 2 SLG 323 RFID

Samsonite
59.64 €
Na objednávku 7-14 dní
tředně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Oleo s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici celkem 7 přihrádek na karty, 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince a 7 dalších přihrádek na doklady.

Pánska kožená peňaženka Oleo 007 RFID

Samsonite
62.82 €
Na objednávku 7-14 dní
Nadčasová pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Success 2 s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii 11 priehradiek na karty, 2 priehradky na doklady, vrecko na mince a 2 oddiely na bankovky. Nechýba ani priehľadná priehradka na fotografie najbližších. Nadčasová pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Success 2 s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii 11 priehradiek na karty, 2 priehradky na doklady, vrecko na mince a 2 oddiely na bankovky. Nechýba ani priehľadná priehradka na fotografie najbližších.

Pánska kožená peňaženka Success 2 122 RFID

Samsonite
51.04 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2. Uvnitř je k dispozici 7 přihrádek na karty, kapsa na mince, 2 oddíly na bankovky a 2 další přihrádky na doklady. Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2. Uvnitř je k dispozici 7 přihrádek na karty, kapsa na mince, 2 oddíly na bankovky a 2 další přihrádky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Success 2 119

Samsonite
43.18 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní pánská kožená dolarovka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici celkem 8 přihrádek na karty a klip na bankovky. Elegantní pánská kožená dolarovka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici celkem 8 přihrádek na karty a klip na bankovky.

Pánska kožená dolarovka Attack 2 SLG 709

Samsonite
35.36 €
Na objednávku 7-14 dní
Praktický a kvalitní doplněk pro organizaci vašich klíčů - kožená klíčenka Attack 2 od značky Samsonite. Uvnitř je k dispozici 6 kovových úchytů na klíče. Praktický a kvalitní doplněk pro organizaci vašich klíčů - kožená klíčenka Attack 2 od značky Samsonite. Uvnitř je k dispozici 6 kovových úchytů na klíče.

Kožená kľúčenka Attack 2 SLG

Samsonite
35.32 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní kožený přívěsek na klíče od značky Samsonite z kolekce Oleo.

Kožený prívesok na kľúče Oleo

Samsonite
23.53 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

94%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.