Peňaženky

Prečítajte si viac
Praktický a štýlový doplnok na uloženie vašich kľúčov z radu Success 2 od značky Samosnite. Vnútri sú k dispozícii 2 kovové krúžky na kľúče.

Kožená kľúčenka Success 2

Samsonite
24.11 €
Skladom
Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 5 přihrádek na karty, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady. Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 5 přihrádek na karty, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 119

Samsonite
44.24 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená zipová peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 5 přihrádek na karty, 4 přihrádky na doklady, kapsa na mince a oddíl na bankovky. Středně velká pánská kožená zipová peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 5 přihrádek na karty, 4 přihrádky na doklady, kapsa na mince a oddíl na bankovky.

Pánska kožená peňaženka Success 2 323 RFID

Samsonite
50.72 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Peněženku lze využít i jako pouzdro na karty nebo doklady. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky a 14 přihrádek na karty. Peněženka neobsahuje kapsu na mince.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 139

Samsonite
52.29 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní pánská střední kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 10 přihrádek na karty, oddíl na bankovky a přihrádka na doklady. Tato peněženka neobsahuje kapsu na mince. Elegantní pánská střední kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 10 přihrádek na karty, oddíl na bankovky a přihrádka na doklady. Tato peněženka neobsahuje kapsu na mince.

Pánská kožená peněženka Attack 2 SLG 045

Samsonite
40.38 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Oleo s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici celkem 7 přihrádek na karty, 1 oddíl na bankovky, kapsa na mince a 3 další přihrádky na doklady. Nechybí ani průhledná přihrádka na fotografie nejbližších.

Pánska kožená peňaženka Oleo 039 RFID

Samsonite
52.29 €
Na objednávku 7-14 dní
Kompaktní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Oleo s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 4 přihrádky na karty, 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Oleo 021 RFID

Samsonite
48.27 €
Na objednávku 7-14 dní
Priestranná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Oleo s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii celkom 11 priehradiek na karty, 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady. Nechýba ani priehľadná priehradka na fotografie najbližších.

Pánska kožená peňaženka Oleo 122 RFID

Samsonite
72.42 €
Na objednávku 7-14 dní
Praktický a kvalitní doplněk pro organizaci vašich klíčů - kožená klíčenka Attack 2 od značky Samsonite. Uvnitř je k dispozici 6 kovových úchytů na klíče. Praktický a kvalitní doplněk pro organizaci vašich klíčů - kožená klíčenka Attack 2 od značky Samsonite. Uvnitř je k dispozici 6 kovových úchytů na klíče.

Kožená kľúčenka Attack 2 SLG

Samsonite
36.19 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní kožený přívěsek na klíče od značky Samsonite z kolekce Oleo.

Kožený prívesok na kľúče Oleo

Samsonite
24.11 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.