Peňaženky

Prečítajte si viac
Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Oleo s RFID ochranou a speciálním uspořádáním. Je vybavena celkem 12 přihrádkami na karty, zipovou kapsou na mince, oddílem na bankovky a další přihrádkou na doklady.

Pánská kožená peněženka Oleo All In One 727 RFID

Samsonite
45.26 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Oleo s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici celkem 7 přihrádek na karty, 1 oddíl na bankovky, kapsa na mince a 3 další přihrádky na doklady. Nechybí ani průhledná přihrádka na fotografie nejbližších.

Pánská kožená peněženka Oleo 039 RFID

Samsonite
49.04 €
Na objednávku 7-14 dní
Kompaktní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Oleo s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 4 přihrádky na karty, 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady.

Pánská kožená peněženka Oleo 021 RFID

Samsonite
45.26 €
Na objednávku 7-14 dní
Prostorná pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Oleo s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici celkem 11 přihrádek na karty, 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady. Nechybí ani průhledná přihrádka na fotografie nejbližších.

Pánská kožená peněženka Oleo 122 RFID

Samsonite
67.91 €
Na objednávku 7-14 dní
Luxusní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Oleo s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 4 přihrádky na karty, 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince a 3 další přihrádky na doklady.

Pánská kožená peněženka Oleo 015 RFID

Samsonite
52.81 €
Na objednávku 7-14 dní
tředně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Oleo s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici celkem 7 přihrádek na karty, 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince a 7 dalších přihrádek na doklady.

Pánská kožená peněženka Oleo 007 RFID

Samsonite
60.36 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní kožený přívěsek na klíče od značky Samsonite z kolekce Oleo.

Kožený přívěsek na klíče Oleo

Samsonite
22.61 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní kožená klíčenka Oleo od značky Samsonite. Je vyrobena z hovězí kůže, která byla obarvena tradiční přírodní metodou. Hlavní přihrádka je uzavíratelná na zip a obsahuje 1 kovový kroužek na klíče.

Kožená klíčenka Oleo

Samsonite
41.49 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.