Pánske peňaženky

Prečítajte si viac
Pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Veggy s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii 2 oddiely na bankovky, 8 priehradok na karty a 6 ďalších priehradok na doklady. Peňaženka neobsahuje vrecko na mince.

Pánska kožená peňaženka Veggy 005

Samsonite
56.50 €
Skladom
VUCH, PÁNSKA PEŇAŽENKA MEROPE - PÁNSKE PEŇAŽENKY VUCH, PÁNSKA PEŇAŽENKA MEROPE - PÁNSKE PEŇAŽENKY

Pánska peňaženka Merope

Vuch
26.05 €
Skladom
Elegantná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Double Leather s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii oddiel na bankovky, 6 priehradok na karty a 2 ďalšie priehradky na doklady. Peňaženka neobsahuje vrecko na mince.
-15%

Pánska kožená peňaženka Double Leather SLG

Samsonite
56.50 €   48.02 €
Skladom
Jednoduchá, kvalitná, funkčná a kompaktná - pánska kožená peňaženka od talianskej značky Cavallo Nero je ako stvorená pre skutočných minimalistov. Vnútri nájdete 6 priehradiek na karty a oddiel na bankovky.
-20%

Malá pánska kožená peňaženka Silver S500

Cavallo Nero
51.76 €   41.41 €
Skladom
VUCH, PÁNSKA KOŽENÁ PEŇAŽENKA NEPIZ - PÁNSKE PEŇAŽENKY VUCH, PÁNSKA KOŽENÁ PEŇAŽENKA NEPIZ - PÁNSKE PEŇAŽENKY

Pánska kožená peňaženka Nepiz

Vuch
39.10 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantná pánska kožená peňaženka z radu Veggy od značky Samsonite s priestorom na 9 kariet a RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 9 priehradok na karty a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Veggy 049

Samsonite
56.50 €
Na objednávku 14-21 dní
Elegantná pánska kožená peňaženka na zips z radu Veggy od značky Samsonite s priestorom na 8 kariet a RFID ochranou. Je uzatvárateľná na zips. Obsahuje celkom 8 priehradok na karty a 1 priehradku na mince.

Pánska kožená peňaženka Veggy 722

Samsonite
56.50 €
Na objednávku 14-21 dní
Elegantná pánska kožená peňaženka na výšku z radu Veggy od značky Samsonite s priestorom na 15 kariet a RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince, 15 priehradiek na karty a 4 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Veggy 147

Samsonite
78.24 €
Na objednávku 14-21 dní
Elegantná pánska kožená peňaženka na výšku z radu Veggy od značky Samsonite s priestorom na 12 kariet a RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 5 priehradok na karty, priehradku na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Veggy 144

Samsonite
60.85 €
Na objednávku 14-21 dní
Pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Veggy s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 6 priehradok na karty, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Veggy 046

Samsonite
60.85 €
Na objednávku 14-21 dní
Pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Veggy s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 4 priehradky na karty, vrecko na mince a 4 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Veggy 015

Samsonite
60.85 €
Na objednávku 14-21 dní
Pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Veggy s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii 2 oddiely na bankovky, 10 priehradiek na karty, vrecko na mince a 6 ďalších priehradok na doklady.

Pánska kožená peňaženka Veggy 047

Samsonite
73.90 €
Na objednávku 14-21 dní
Elegantná pánska stredná kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii 2 oddiely na bankovky, 9 priehradiek na karty a 3 ďalšie priehradky na doklady. Peňaženka neobsahuje vrecko na mince. Elegantná pánska stredná kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii 2 oddiely na bankovky, 9 priehradiek na karty a 3 ďalšie priehradky na doklady. Peňaženka neobsahuje vrecko na mince.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 049

Samsonite
52.15 €
Na objednávku 14-21 dní
Perfektne vybavená pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii 15 priehradiek na karty, vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a 6 ďalších priehradok na doklady. Perfektne vybavená pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii 15 priehradiek na karty, vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a 6 ďalších priehradok na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 147

Samsonite
65.20 €
Na objednávku 14-21 dní
Elegantná stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z nadčasového radu Attack 2. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 6 priehradiek na karty, vrecko na mince a 3 vrecká na doklady. Elegantná stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z nadčasového radu Attack 2. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 6 priehradiek na karty, vrecko na mince a 3 vrecká na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 144

Samsonite
52.15 €
Na objednávku 14-21 dní
Kombinácia minimalistického vzhľadu a tradičnej funkčnosti - to je kvalitná pánska kožená peňaženka z radu Attack 2 od značky Samsonite s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 9 priehradiek na karty, vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a 7 ďalších priehradok na doklady. Kombinácia minimalistického vzhľadu a tradičnej funkčnosti - to je kvalitná pánska kožená peňaženka z radu Attack 2 od značky Samsonite s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 9 priehradiek na karty, vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a 7 ďalších priehradok na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 047

Samsonite
60.85 €
Na objednávku 14-21 dní
Elegantná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 s RFID ochranou. Je vybavená celkom 8 priehradkami na karty a zipsovým vreckom na mince. Elegantná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 s RFID ochranou. Je vybavená celkom 8 priehradkami na karty a zipsovým vreckom na mince.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 722

Samsonite
43.45 €
Na objednávku 14-21 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.