Cestovné kufre a tašky

Prečítajte si viac
Robustní, hliníkový kufr špičkové kvality z řady Lite-Box Alu ™ od značky Samsonite předčí vaše očekávání a to nejen precizním provedením, ale i mimořádnou odolností. Prostorný interiér kufru je vybaven oboustranným balícím systémem. Oba oddíly jsou opatřeny popruhy a odnímatelnými dělícími podložkami s velkou kapsou ve tvaru U. Robustní, hliníkový kufr špičkové kvality z řady Lite-Box Alu ™ od značky Samsonite předčí vaše očekávání a to nejen precizním provedením, ale i mimořádnou odolností. Prostorný interiér kufru je vybaven oboustranným balícím systémem. Oba oddíly jsou opatřeny popruhy a odnímatelnými dělícími podložkami s velkou kapsou ve tvaru U.

Kabínový hliníkový cestovný kufor Lite-Box Alu S 40 l

Samsonite
732.59 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Hliníkový cestovní kufr Proxis Alu od značky Samsonite je vybavený těmi nejlepšími funkcemi, které nabízejí bezkonkurenční pohodlí pro nejnáročnější cestovatele. Vše na svém místě udrží precizně vybavený interiér s dělící přepážkou, mnoha kapsami a výškově nastavitelnými fixačními popruhy.

Hliníkový cestovný kufor Proxis Alu L 91 l

Samsonite
834.34 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Hliníkový cestovní kufr Proxis Alu od značky Samsonite je vybavený těmi nejlepšími funkcemi, které nabízejí bezkonkurenční pohodlí pro nejnáročnější cestovatele. Vše na svém místě udrží precizně vybavený interiér s dělící přepážkou, mnoha kapsami a výškově nastavitelnými fixačními popruhy.

Kabínový hliníkový cestovný kufor Proxis Alu S 40 l

Samsonite
732.59 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Robustný, hliníkový kufor špičkovej kvality z rady Lite-Box Alu ™ od značky Samsonite predčí vaše očakávania a to nielen precíznym prevedením, ale aj mimoriadnou odolnosťou. Prostorný interiér kufru je vybaven oboustranným balicím systémem. Oba oddíly jsou opatřeny popruhy a odnímatelnými dělícími podložkami s velkou kapsou ve tvaru U, které pomohou vaše věci pečlivě a efektivně zabalit.

Hliníkový cestovný kufor Lite -Box Alu Trunk L 93 l

Samsonite
887.26 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Excelentný cestovný kufor od značky Samsonite z radu Lite-Box Alu™ vyrobený z anodizovaného hliníka špičkovej kvality posunie vaše cestovanie o level vyššie. Priestranný interiér kufra je vybavený obojstranným baliacim systémom. Oba oddiely sú opatrené popruhmi a odnímateľnými deliacimi podložkami s veľkým vreckom v tvare U, ktoré pomôžu vaše veci starostlivo a efektívne zabaliť.

Hliníkový cestovný kufor Lite-Box Alu M 71 l

Samsonite
785.50 €
Skladom u dodávateľa 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.